3 секрети ідеального нарощування волосся

З кожним роком все більше відвідувачок салонів краси вдаються до послуги нарощування. Красиве, довге і доглянуте волосся ніколи не вийде із моди. І, на жаль, далеко не кожна жінка може похвалитися природною густотою своїх власних локонів. А якщо додати до цього любов багатьох представниць прекрасної статі до експериментів з відтінками, випрямленням за допомогою прасок, укладанням гарячим феном, хімічними завивками і так далі, то відростити свою довжину стає все складніше. Так чому б не вдатися до альтернативного вирішення і не отримати всього за 2-3 години розкішну шевелюру, яка буде радувати вас і дасть можливість величезного вибору зачісок і укладок на кожен день?

Нарощування актуальне і тоді, коли вдалося відростити волосся до талії, але при цьому бракує густоти. В даному випадку можна зробити загущення власного об’єму. Для цього знадобиться мінімальна кількість донорського волосся – а значить, сама процедура займе не надто багато часу і буде коштувати значно дешевше.

Але, звичайно, важливо не тільки наважитися на відвідування салону краси, а й бути впевненою в тому, що нарощування вам виконають грамотно і якісно, і що волосся буде виглядати красиво і природно, не викликатиме ніякого дискомфорту в догляді.

3 складових успішного нарощування волосся

На що слід звертати увагу, якщо ви твердо маєте намір вдатися до нарощування.

1. Кваліфікація, досвід і техніка майстра.

Не кожен вид нарощування не несе загрози для корінців волосся. На сьогоднішній день найбезпечнішим видом вважається мікрокапсульне нарощування. Маленьке (всього лише 2-3 мм) кріплення з міцного біокератину, вдало підібране до відтінку кореневої зони, дасть гарантію того, що власне волосся не отримає механічного пошкодження ні в процесі носіння, ні при знятті донорських пасем. Таке нарощування буде виглядати максимально природно і акуратно. А колір кріплення «тон в тон» зробить капсулки зовсім непомітними чужому оку, навіть при сильному вітрі.

Досвідчений майстер індивідуально підійде до кожного нарощування – в залежності від стану і структури вашого волосся. І обов’язково порекомендує таку кількість пасем, при якій корінці не будуть перевантажені, а також розташує їх з дотриманням кута натягу, що виключить обрив і випадання власного волосся. Звичайно ж, неприпустимо знімати донорські пасма не у спеціаліста або, ще гірше, стягувати їх власноруч.

2. Вибір матеріалу.

Це першочерговий пункт, на який варто звернути увагу. На ньому не варто економити. Вибирайте тільки справжнє слов’янське волосся, без хімічних і силіконових обробок. Такі пасма прослужать довго, не вимагають особливого догляду і будуть ідеально підходити під вашу структуру волосся. Вони шовковисті, легкі, м’які, дуже приємні на дотик.

Зараз в салонах вам можуть запропонувати натуральні пасма різного походження:

  • азіатські: живе нешліфоване волосся, але при цьому тонке;
  • європейські: щільні, але пухкі і пористі, часто із завитком;
  • південно-руські: досить важкі, жорсткі і пористі.

3. Вибирайте салони, які дають гарантії на приналежність волосся і роботу майстра.

У салонах, які піклуються про свою репутацію, вас не тільки детально проконсультують і дадуть відповідь на всі питання щодо майбутнього нарощування, але і зможуть підтвердити походження волосся. Наприклад, у деяких компаній є власне виробництво: вони самі закуповують матеріал і контролюють процес підготовки донорських пасем до процедури нарощування.

Досвідчений майстер обов’язково дасть гарантію на свою роботу і докладно пояснить, як доглядати за локонами після процедури, щоб вони зберігали гарний вигляд максимально довго.

Обов’язково дотримуйтесь рекомендацій щодо домашнього догляду після процедури. Ну, і найголовніше: не економте на здоров’ї вашого волосся, адже відновлення – досить тривалий процес.

Джерело kiz.ru

Не пропустіть