7 способів носити низький хвіст – головну укладку сезону

Низький хвіст – ідеальна укладка на осінь. Виглядає стильно, та й легко поміститься під шапку.

З бантом, плетінням або відразу десятьма гумками? Який би варіант укладання ви не обрали, можна не сумніватися в тому, що виглядати він буде ефектно. А ідеї для натхнення ви знайдете в цій статті.

З плетінням

Зберіть волосся в хвіст, а навколо гумки закрутіть одне пасмо. Потім заплетіть волосся у вільну косу і зафіксуйте її тонкою силіконовою гумкою. Перед тим, як приступати до укладання, радимо підкрутити пасма, щоб кінчики виглядали більш «живими».

З кількома гумками

Використовуйте відразу кілька гумок, щоб закріпити хвіст. Знадобиться не менше 5-10. Або можете використати одну довгу. Найголовніше – гладко зачесати волосся. Щоб навіть дрібні пасма не вибивалися, розпорошіть по гребінцю лак для волосся.

Зі стрічкою

Використовуйте замість звичайної гумки стрічку. Відтінок виберіть такий, щоб він контрастував з кольором волосся. Брюнеткам підійдуть всі відтінки кремового і білий. А блондинкам можна подивитися в сторону коричневих і чорних. Пастельні рожеві, блакитні або фіолетові підійдуть усім без винятку.

З намистом

Масивне намисто лежить у вас вдома без діла? Його можна використовувати не тільки за прямим призначенням, а й замість гумки. Просто замотайте його в кілька обертів по всій довжині волосся.

З бантом

Можете використовувати готовий бант або зробити його, наприклад, з оксамитової стрічки.

З косами

Відділіть кілька пасом і зберіть решту волосся в хвіст. Пасма, які залишилися, заплетіть в дві коси і оберніть їх навколо гумки.

З нашаруванням

Щоб волосся виглядало об’ємнішим, можна пограти з шарами. Зібрати в хвіст тільки нижні пасма, а верхні укласти поверх них.

Читайте також: Наймодніші стрижки для тонкого волосся, які є ідеальними для жінок після 40


Не пропустіть