7 антитрендових стрижок, які у 2022 зроблять образ старомодним

Ідеально підібрана стрижка, що підкреслює вашу індивідуальність, є важливим кроком до досконалого образу. Але це ще не все! Зачіска має вписуватися в сучасні тренди, якщо хочете йти в ногу з часом і візуально скинути пару, а то й десяток років. Що ж, давайте познайомимося із застарілими варіантами, від яких варто триматися подалі.

Асиметрія

Асиметричні стрижки – відгомін 2005 року. Від них варто відмовитись. Те саме стосується косого чубчика і пасм, що звисають біля обличчя. Абсолютним антитрендом стала коротка верхівка на довгому або середньому волоссі — навіть не дивіться в її бік, якщо ви, звичайно, не фанат робіт відомого майстра салону «Центрифуга».

Отримати об’єм у цьому сезоні можна природним і делікатним шляхом, наприклад, за допомогою укладання. Як варіант, можна поміняти проділ, перекинути частину волосся набік або заколоти пасма.

Складне плетіння

Напевно, ви помітили прагнення до зручності та мінімалізму у всьому: в одязі, зачісці, макіяжі. Саме мінімалізм робить образ легким, натуральним та стильним. До того ж, тут практично неможливо помилитися — ідеальний варіант для всіх, хто не любить заморочуватися.

Тому сучасна мода відкидає складно заплетені коси. У тренді лаконічність та простота. Використовуйте крапельку мусу, пригладьте волоски, що стирчать, біля коріння і заплетіть звичайну акуратну косу. Без колосків, квіточок та завитків. З такою зачіскою можна і в бенкет, і у світ, і в добрі люди.

Велике гофре

Колись, насправді, було модно робити гофре на всю довжину. Плюс така зачіска не займає багато часу – вжух – і класний об’єм від самого коріння вам гарантовано. Зараз це виглядає так, ніби волосся пожували — недбало і неохайно.

Це не означає, що потрібно взагалі відмовитись від гофре. Використовуйте такий спосіб завивки для створення прикореневого об’єму. Головне, не захопитись. Зачіска має виглядати максимально природно.

Ажурний пучок

Ні, ні та ще раз ні! Весільні пучки давно застаріли. Щоб виглядати стильно та сучасно, не обов’язково йти в салон. Краще зробити найпростіший пучок, низький або високий – на ваш розсуд або наскільки дозволяє довжина волосся – і закріпити його резинкою або шпилькою. Можна навіть його розтріпати, щоб образ вийшов більш розслабленим і ніжним.

Довгий густий чубчик

Раніше довгий і густий чубчик потрапляв просто в серця найвідчайдушніших модниць. Але такий варіант сильно ускладнює силует. До того ж така зачіска приховує лоб, а отже, акцентує увагу на інших частинах обличчя та підходить далеко не всім. Краще звернути увагу на легкі та акуратні чубчики-шторки, які освіжать образ та візуально омолодять.

Чіткі локони

Нерозчесані завиті локони, до того ж залаковані до неможливості (а-ля бурульки) вже давно увійшли до списку антитрендів. Краще замінити їх на легкі пляжні хвилі, щоб вони виглядали трохи розпатланими. Така зачіска надасть образу м’якості та елегантності, підкреслить вашу жіночність.

Останнім часом на просторах інтернету часто можна побачити локони з недокрученими кінчиками. Виглядає, ніби хтось полінувався чи просто схалтурив. Якщо хочете об’єму, то варто трохи заморочитись і зробити легку завивку по всій довжині. Зачіска повинна виглядати органічно та натурально.

Стрижка по лопатки

Ні риба ні м’ясо. Цього сезону не буде півтонів. Вибираємо або коротку стрижку, або довге волосся. Чудовий варіант для всіх, хто не має часу на часті відвідування салонів краси.

Але майте на увазі, що будь-яка зачіска буде прикрашати, тільки якщо волосся виглядає здоровим, гладким і блискучим. Особливу увагу приділіть посіченим кінцям. Їх не повинно бути!

Читайте також: Модні та стильні короткі стрижки 2022 для жінок 40-50 років


Не пропустіть