5 табу в догляді за шкірою, які старять і викликають прищі

Найчастіше тьмяний колір, роздратування і висипання на обличчі ми пов’язуємо з зовнішніми факторами. Але перш за все при появі таких «радостей» варто оцінити свій догляд. Іноді ми все це організуємо собі власними руками. Про найпоширеніші помилки, від яких слід негайно відмовитися, розповімо в цій статті.

Розпорошувати термальну воду і не розподіляти її

Користь термальної води незаперечна. Вона пом’якшує і освіжає обличчя, знімає роздратування і свербіння, сприятливо впливає на епідерміс. Але, якщо використовувати її неправильно, можна отримати зворотний ефект.

Термальну воду, або міст потрібно розпорошувати з відстані 20-30 сантиметрів, а потім обов’язково злегка вбити засіб в шкіру подушечками пальців. Без цієї маніпуляції крапельки при випаровуванні забиратимуть вологу зі шкіри, і ми отримаємо сухість та стягнутість.

Не змивати міцелярну воду

Це безперечно чудовий засіб для очищення шкіри. Міцелярка складається з міцел, тобто ПАВів (поверхнево-активних речовин), які і знімають все забруднення з обличчя. Саме ці речовини можуть викликати подразнення, тому змивати міцелярну воду потрібно обов’язково, навіть якщо в анотації написано інше. Особливо це стосується власниць проблемної шкіри.

Вмиватися тільки гідрофільною олією

Гідрофільна олія – це суміш натуральних олій і емульгаторів, яка робить засіб водорозчинним. Він створений для видалення макіяжу, переважно водостійкого. Гідрофільна олія дуже гарно видаляє косметику, забруднення і себум, а потім розчиняється разом з ними.

Незважаючи на те, що продукт по відчуттях змивається, його обов’язково потрібно додатково прибрати з обличчя за допомогою гелю або пінки. Інакше отримаємо те ж саме, що і з міцеляркою. Частина продукту залишиться на шкірі і обов’язково спровокує небажані наслідки у вигляді прищиків і роздратування.

Не наносити крем після сироватки

Сироватка – це концентрований продукт з активними компонентами. Здавалося б, він абсолютно самодостатній. Але між тим є завдання, які більшість сироваток не можуть вирішити, наприклад, зміцнення ліпідного бар’єру шкіри і захист від сонця. Якщо серуми спрямовані на роботу з шкірою зсередини, то креми – зовні. Таким чином, сироватка і крем посилюють і доповнюють дію один одного, тому їх потрібно використовувати разом.

Крім того, у сироваток нестабільна формула, і, якщо не закрити її кремом, шкіра просто не поглине велику частину корисних речовин. Тому, це гроші, викинуті на вітер.

Робити маску для обличчя на ходу

Дуже часто дівчата для економії часу наносять маску і починають робити домашні справи або збиратися кудись. Це ж круто: поєднати приємне з корисним. Ось тільки шкірі від цього користі точно не буде.

З будь-якою маскою, особливо тканинною, потрібно лежати і бажано мовчки! Вертикальне положення тіла стягує шкіру, обтяжену маскою, вниз і провокує її обвисання. А горизонтальне положення, в свою чергу, покращує оклюзію (замикання вологи) і дозволяє тілу повністю розслабитися. Але ж будь-які ритуали догляду повинні приносити задоволення, тоді і ефективність від процедури буде кращою!

Читайте також: Дерматолог назвав кращі способи позбутися від постакне


Не пропустіть