5 помилок при використанні туші для вій

Вік живи- вік учись. Це твердження якнайкраще характеризує макіяж. Ви, напевно, навіть не помічаєте помилок, яких допускаєте, коли фарбуєте вії – прислухайтеся до наших порад і відчуйте, що означає «плескай і злітай»!

Неправильно дістаєте щіточку

Як ви набираєте туш? Правильно: діставати щіточку не різко, а плавними круговими рухами. Так ви точно ніколи не наберете забагато, а сама туш прослужить значно довше.

Не фарбуєте нижніх вій

Багато жінок бояться занадто відкритого погляду, тому наносять туш тільки на верхні вії. Ця серйозна прогалина: щоб погляд виглядав гармонійним, потрібно хоча б злегка торкнутися нижніх вій. А ще краще – фарбувати їх спеціальною маленькою щіточкою.

Ігноруєте термін придатності

Стандартний термін зберігання туші після відкриття – приблизно пів року. Після закінчення цього часу, засіб вважається непридатним і підлягає негайній відправці у сміттєвий бак. В іншому випадку є ризик отримати подразнення або, більш того, кон’юнктивіт.

Підкручуєте вії після нанесення туші

І таким чином ризикуєте їх пошкодити. Якщо постійно використовувати цей прийом, вії стануть ламкими і можуть почати випадати. Крім того, туш однозначно осиплеться, і макіяж буде виглядати неакуратним. Тому завжди використовуйте аксесуар для підкручування вій до того, як приступити до макіяжу очей.

Ділитеся тушшю з подругою

Тут наслідки можуть бути такими ж, як і в пункті 3. А, може, і ще гірші: адже ніхто не знає, чи є у вашої знайомої якась інфекція … Натяк зрозуміли?

Джерело kiz

Не пропустіть