5 найдорожчих відтінків сезону зима-весна 2021

Кожен рік починається з визначення головних трендів поточного і майбутніх сезонів. Це стосується усіх галузей світу моди: одяг, взуття, аксесуари, манікюр, макіяж, волосся. Що стосується манікюру, то 2021 рік не обмежується 1-2 кольорами. В цьому році в сезоні весна-літо особливою популярністю будуть користуватися 5 відтінків, про які ми і поговоримо нижче.

Отже, поїхали!

Марсала

Центральний колір цієї зими – насичений марсала. Хоч в рік бика і не рекомендується використовувати подібні відтінки, але все ж потреби жінок набагато важливіші. А вони вибирають колір марсала!

Манікюр у відтінку марсала може надати як акуратності і жіночності рукам, так і зухвалості. Все залежить від обраного декору. У 2021 році все-таки рекомендується не використовувати його в занадто великій кількості, а обмежитися, наприклад, декількома стразами.

Колір марсала можна комбінувати і з іншими відтінками. Особливо виграшно виглядає варіант з поєднанням насиченого бордового і напівпрозорого бежевого.

Класичний синій

Ще в 2020 році насичений синій був головним кольором року. Час не стоїть на місті, але тренди нікуди не випаровуються. Хоч класичний синій вже і не головний колір року, але він все так само актуальний і затребуваний.

З синім кольором потрібно бути обережніше, тому що він поєднується не з усіма відтінками, що може привести до конфліктів з гардеробом. До того ж, синій не на всіх руках виглядає виграшно, багато що залежить від кольоротипу.

Що стосується декору, то, як і у випадку з марсала, варто орієнтуватися на мінімалізм.

Бурштиновий

Такий колір нагадує щось космічне і незвідане. Він виглядає одночасно і спокійно, і зухвало. З бурштиновим варто бути обережніше, тому що при неправильному використанні він може буквально спотворити нігті.

Неймовірно розкішно виглядає бурштиновий манікюр з відблисками “котяче око”.

Цей колір досить часто використовують для створення тваринного принта, а конкретно – леопардового.

Пудрово-рожевий

Мабуть, найніжніший варіант манікюру, який тільки можна знайти. Взагалі рожевий завжди символізує якусь невинність, відкритість, м’якість, і жіночність. Адже не дарма рожевий вважають воістину жіночим кольором.

Яку форму нігтів вибрати? Та будь-яку! Головне, щоб вам подобалося. Вибір форми нігтів часто залежить не тільки від переваг, але й від форми пальців і довжини цих самих нігтів. Адже все має виглядати гармонійно.

Якщо ви вибрали манікюр в ніжному рожевому кольорі, не варто його перевантажувати декором. Парочки деталей буде більш, ніж достатньо.

Смарагдовий

Частий гість у багатьох вибірках. Це пов’язано з тим, що смарагдовий відтінок з року в рік тільки набирає популярність, і стає все більш затребуваним.

У поєднанні зі смарагдовим просто неймовірно виглядає техніка “котяче око”.

Додатково до вже досить помітного дизайну можна додати різні малюнки і узори.

Визначення наймоднішого манікюру є досить розпливчастим, так як модним можна зробити абсолютно будь-який колір, достатньо просто створити на нього попит. Але все ж щорічно визначаються так звані “любимчики”, яких ніхто не збирається скидати з рахунку. Саме тому, нам залишається прислухатися до модних віянь і виконувати такий дизайн на своїх нігтях.

Читайте також: Манікюр кольору гірчиці 2021: 15 трендових ідей дизайну


Не пропустіть