4 типи чоловіків, з якими важко створити сім’ю

Про щасливі стосунки і міцну сім’ю мріє кожна жінка. Однак «побудувати» це можна далеко не з кожним чоловіком.

Іноді стосунки між чоловіком і жінкою розпочинаються просто ідеально. Але через деякий час, замість принца на білому коні чоловік виявляється людиною, абсолютно нездатною до створення серйозних стосунків, не кажучи вже про міцний сімейний союз.

Як дівчатам не наступати на такі граблі, розкажуть фахівці. На їхню думку, існує декілька типів чоловіків, з якими неймовірно складно створити серйозні стосунки. Розпізнати таких кавалерів можна вже на першому побаченні.

Чоловіки – критики

Такі люди, зазвичай, випромінюють негативну енергетику, адже їм все не так і догодити таким чоловікам неймовірно складно. Висловивши йому свою точку зору, ви з великою ймовірністю піддастеся жорсткій критиці. Такі представники сильної статі ніколи не стануть закривати очі на недоліки своєї обраниці і будуть робити все для того, щоб «зліпити» з неї свій ідеал. Жити щасливо поруч з таким тираном навряд чи вийде.

Чоловіки без власної думки

Такий чоловік буде погоджуватися зі своєю коханою абсолютно в усьому, тому що своєї думки він, зазвичай, не має. Але не поспішайте радіти. У цієї медалі є друга сторона. Молоді люди без власної думки часто «ховають голову в пісок». В результаті, вирішенням проблем, що виникають займається виключно жінка. Також на її тендітні плечі лягає необхідність прийняття всіх важливих рішень. Довго в такому ритмі жінки, зазвичай, не витримують.

Чоловіки – цінителі свободи

Такі «самотні вовки» звикли самостійно вирішувати всі питання. Для деяких жінок, звичайно, це не є мінусом, а навіть навпаки. Але і тут палиця з двома кінцями. Такі чоловіки настільки самостійні, що часто не впускають в своє життя навіть найближчих людей. Для них не існує чужої думки, тому вони роблять все по-своєму. Для сімейного життя це не найкращий варіант, бо часто в такому союзі жінка відчуває себе непотрібною.

Чоловіки – нарциси

Такі чоловіки ніколи не ставлять себе на місце іншої людини, в тому числі і на місце жінки, яка знаходиться поруч з ним. Вони просто не вміють це робити. Жінка ніколи не отримає підтримки від такого чоловіка, навіть у ті моменти, коли їй дуже погано. Чоловіки-нарциси не вміють дбати про близьку людину і ніколи не вибачаються, навіть якщо ситуація цього вимагає.

Джерело woman.rambler
Не пропустіть