4 секрети, які допоможуть прибрати друге підборіддя

Гірка правда: друге підборіддя – страх багатьох жінок. Навіть у струнких дівчат іноді буває в цій області жирок, який не можливо прибрати ніякими дієтами. І особливо часто друге підборіддя з’являється після 40. Француженки і німкені чомусь з віком худнуть, а у нас найчастіше виростає це безглузде підборіддя. Як це виправити? Чи можна запобігти? Давайте будемо розбиратися.

Жирок в області підборіддя може з’явитися з кількох абсолютно різних причин – і дуже важливо зрозуміти, з чим саме ми маємо справу. Проблема другого підборіддя може бути пов’язана з віком або з набором ваги. А буває, що воно просто обумовлене будовою лицьового скелета: тут справа, зазвичай, в порушенні прикусу або просто маленькому підборідді, яке дісталося вам у спадок. До речі, те, що пацієнтки називають «індичою шиєю», не обов’язково складається з жирової тканини, це можуть бути напружені м’язи в поєднанні з атонічною шкірою.

Як оцінити, чи пропорційне у вас підборіддя і чи не потрібна йому корекція?

Зробити це просто: візьміть лінійку і виміряйте обличчя за методом Пауела і Хамфріса – схема показана на фото.

Вважається, що ідеальне значення цього кута 85 градусів (побудувати і виміряти його на своїй фотографії в профіль можна за допомогою лінійки і транспортира). Залежно від причини формування другого підборіддя, підбирають відповідний метод корекції. Ось найефективніші:

1. Ін’єкції ліпомодуляторів в область другого підборіддя, які зменшують обсяг жирової тканини в зоні введення. Протягом місяця після ін’єкції жировий прошарок зменшиться, овал обличчя стане більш підтягнутим.

2. Ін’єкції ботулотоксину в підборіддя і підшкірний м’яз шиї. Справа в тому, що часто при маленькому від природи підборідді м’язи цієї зони є напруженими. У цьому випадку на самому підборідді утворюються маленькі ямочки (симптом наперстка), а на межі області підборіддя і шиї можна помітити вертикальні напружені тяжі. Цей стан легко коригується невеликим дозуванням ботулотоксину. Препарат тимчасово (в середньому на 4 місяці) блокує нервово-м’язову передачу в зоні введення, і м’яз розслабляється. Підборіддя стає гладким і трохи об’ємним, а кут між ним і шиєю стає гострішим.

3. Ін’єкції філерів з метою збільшення обсягу підборіддя. Така корекція не тільки гармонізує риси обличчя і омолодить, а й «підтягне» друге підборіддя.

4. Апаратний ультразвукової ліфтинг зони другого підборіддя. Інтенсивний сфокусований ультразвук виробляє точковий нагрів ділянки м’язово-апоневротичного шару. В результаті цього, він скорочується і забезпечує стійкий ефект підтяжки.

Джерело woman.rambler

Не пропустіть