3 міфи і одна хороша новина про жіночі груди. Їх можна збільшити без операції

Розмір жіночих грудей цікавить як чоловіків, так і представниць прекрасної половини людства. Багато жінок, маючи невеликі форми, вдаються до пластичної хірургії. Інші вірять, що вдосконалити форму і розмір грудей можна завдяки заняттям спортом і правильному вибору нижньої білизни.

Три найпоширеніших помилки про жіночі груди розвіяла експерт з Британії Жаклін Льюїс, яка працює естетичним хірургом. Вона також є консультантом по онкопластиці.

Нижня білизна не зберігає форму грудей

Хірург розповіла, що бюстгальтер не допомагає жінкам зберігати гарну форму грудей. На її думку, нижня білизна тільки зовні коригує жіночу красу. Після того, як жінка знімає бюстгальтер, груди знову приймають природні форми. Жаклін Льюїс заявила, що жінки глибоко помиляються, коли вирішують спати в бюстгальтері для збереження форми грудей. Сон в нижній білизні від провисання ніяк не рятує, а ось добре виспатися – заважає.

На пружність грудей не впливають інтенсивні фізичні заняття

Жаклін Льюїс пояснила, чому, незважаючи на популярну в народі думку, пружність жіночих грудей зовсім не залежить від спеціальних фізичних навантажень. За словами експерта, на її стан впливає кількість в організмі людини жирової і грудної тканин. На форму грудей також впливає якість самої шкіри.

Якщо молода дівчина щодня віджимається, її груди стають щільніші. З віковими змінами в жіночому організмі шкірні покриви втрачають колишню еластичність, що призводить до розтягування зв’язок. Замість щільної залозистої тканини з’являються жирові прошарки. Через наведені фактори жіночі груди починають провисати.

Після 17 років груди не ростуть

Експерт розвіяла і цей міф. Коли жінка чекає народження малюка, будучи в «цікавому» положенні, її форми помітно збільшуються. При грудному вигодовуванні груди теж стають більші, а під час настання клімаксу – пружність втрачається.

Збільшення грудей без пластичної хірургії

Британський експерт поділилася новим способом, який допоможе жінкам збільшити об’єм грудей природним шляхом. Панянкам просто потрібно додати в свій щоденний раціон чай з фенхелем. На жаль, груди збільшуються в обсязі тільки тимчасово. Назавжди змінити їх форму або розмір – неможливо.

Джерело woman.rambler.ru
Не пропустіть