3 ідеї манікюру для коротких нігтів

Поки довгі, загострені нігті знаходяться в чорному списку у нейл-майстрів (хоча деякі дівчата нехтують цим правилом), балом заправляють короткі і дуже короткі нігті (коли видно подушечки пальців) овальної форми. Ми дізналися у професіоналів, яке покриття буде виглядати виграшно для любительок «давай коротше».

Однотонне покриття

Напівпрозорі, світлі і нюдові відтінки лаку на коротких нігтях, добре виглядають на засмаглій шкірі. Чим холодніше стає на вулиці, тим тепліший і навіть темніший повинен бути колір лаку.

Яскраві і флуоресцентні відтінки теж допустимі, якщо вони доречні до дрес-коду. Пам’ятай, що помітний манікюр привертає на себе всю увагу. Якщо це допустимо, наприклад, в рамках офісного дрес-коду, то сміливо вибирай помаранчевий, малиновий або салатовий лак.

Французький манікюр

Власниці дуже коротких нігтів можуть дозволити собі френч (білий або кольоровий). Цей прийом візуально зробить пальці довшими, ніж є насправді. До речі, ти можеш не обмежуватися однією лінією або намалювати не тонкі, а товсті (на півнігтя) смужки. Але для цього краще взяти якийсь яскравий відтінок лаку (бордовий або червоний, наприклад).

Nail-дизайн

Для всіх любителів малюнків, страз і дизайну на нігтях у нас хороші новини! Навіть якщо ти підстригла нігті практично під нуль, то можеш дозволити собі щось на них намалювати або наклеїти.

Основа повинна бути однотонною (це обов’язково!), а далі твій політ фантазії: принти на одному нігті, смужки або цятки на всіх, камені і блискітки біля основи або на кінчиках. Роби все, що хочеш! Головне, щоб тобі з таким манікюром було комфортно і зручно.

Джерело cosmo
Не пропустіть