15 стильних коротких стрижок на пряме волосся

Якщо природа нагородила вас густим прямим волоссям, вам дуже пощастило. Адже з такими локонами можна створити чимало цікавих стрижок і укладок. Пропонуємо вашій увазі підбірку стильних образів з коротким прямим волоссям.

Класичне пряме каре без чубчика. Довжина цієї стрижки може варіюватися від найкоротшої (до мочки вуха) і до плечей. Якщо волосся густе, пройдіться по кінчиках волосся ножицями для філіруввання для більшої м’якості.

Якщо волосся не дуже густе та тонке, то зріз краще залишити більш чітким. Так волосся буде виглядати візуально густішим.

Ви можете зробити прямий або бічний проділ, щоб надати різного настрою своїм образом. Каре з прямим проділом – більш строге і стримане, а з бічним – більш розслаблене і романтичне.

Якщо зробити передні пасма трохи гострішими і злегка довшими, ніж задні, ви отримаєте прекрасний модний лоб (асиметрична стрижка).

Піксі – одна з найпопулярніших та актуальних стрижок сьогодення. На прямому волоссі вона буде краще виглядати, якщо зробити легкі тонкі шари. Така об’ємна стрижка з секретом (поголеними скронями) виглядає одночасно і незвично і досить жіночно.

Ця стрижка піксі трохи коротша. Пасма-пір’я надають зачісці потрібної текстури. Незвичайне кольорове забарвлення притягує погляди.

Об’ємний короткий боб – один із способів гармонійно скорегувати овал обличчя і отримати стильну стрижку. Ці прямі пасма, що м’яко обрамляють обличчя, роблять його візуально трішки вужчим.

Злегка шаруватий боб, схожий на каре. Теж чудово коригує кругле обличчя, роблячи його трішки витягнутим. Можна зробити легке тонке акцентне фарбування, щоб надати волоссю більше об’єму в плані кольору.

Піксі з асиметричним подовженим чубчиком виглядає просто приголомшливо! На таку стрижку варто наважитися, якщо хочете привнести в своє життя більше енергійності та яскравих фарб.

Піксі на тонкому прямому волоссі буде виглядати краще, якщо зробити його багатошаровим. Чудова форма і красивий колір!

Класичний середній боб може бути ідеально прямим або злегка хвилястим. Це теж чудовий варіант стрижки для прямого волосся різної густоти.

Злегка профільовані кінчики (тільки самі кінчики, буквально 2-3 мм) зроблять зріз волосся м’яким і слухняним. При цьому навіть тонке та не густе волосся буде все-одно виглядати трішки густіше.

Читайте також: Головні тренди 2021: стрижки і фарбування


Не пропустіть