15 кращих стрижок середньої довжини для тонкого волосся

Тонке волосся лежить слухняно і красиво, але у нього є і свої мінуси: воно дуже м’яке, тому швидко мнеться, електризується і частіше схильне до ламкості. Щоб зменшити ці негативні прояви, слід вибрати найбільш підходящу стрижку для тонкого волосся.

Тонкому, але густому волоссю добре підійде багатошарова стрижка. Але це повинні бути тонкі і майже невидимі шари, які б м’яко лягали один на одного. Підкресліть текстуру волосся за допомогою контурного фарбування окремих пасом.

“Пір’яна” стрижка дозволить додати густоти тонкому волоссю і зробити його більш чітким за формою. Така стрижка ніколи не втрачає актуальності!

Чудовий колір і відмінна густота! Така стрижка середньої довжини буде виглядати краще, якщо робити шари симетрично і рівно.

Якщо ви віддаєте перевагу довжині трішки нижче плечей, то додайте шарів за допомогою бічного подовженого чубчика. Образ вийде легким і повітряним.

Чудовий округлий боб з тонкими легкими шарами, вкладеними рівними пасмами. Текстура такої стрижки добре підкреслюється меліруванням або акцентним фарбуванням з висвітленням окремих пасом.

Вкладіть волосся кінцями назовні для створення більш легкої зачіски. Така стрижка шарами добре підходить густому і тонкому волоссю.

Округлий двошаровий боб буде виглядати краще, якщо другий шар зробити максимально непомітним. Нижні пасма, навпаки, краще зробити чіткішими.

М’який подовжений боб з косим довгим чубчиком. Якщо вкласти його подібним чином, то буде здаватися, що у вас набагато більше волосся, ніж є насправді.

Густе та тонке волосся теж потребує чіткої форми. Але кінчики волосся повинні бути оформлені м’якше. Подивіться на цю чудову каскадну стрижку з класичним чубчиком – виглядає супер!

Якщо віддаєте перевагу довгому волоссю, то не забувайте регулярно стригти кінчики і робити такі легкі об’ємні укладання. Тонкі шари внизу дозволять волоссю лежати м’якше.

Тонке мелірування в поєднанні зі стрижкою шарами дає ефект багатовимірного кольору і багатошаровості. Виглядає красиво!

Боб з чіткими кінчиками і рівним зрізом відмінно поєднується з легкими багатошаровими пасмами зверху. Стрижка виходить об’ємною не тільки за рахунок укладання, але й за рахунок форми.

Стильний середній боб, що став вже класикою, підходить будь-якому типу волосся. З потрібним укладанням і акцентним фарбуванням ваше тонке волосся буде густішим і об’ємнішим.

Не забувайте використовувати хороші стайлінгові засоби, призначені саме для тонкого волосся. Вони не обтяжують пасма, але фіксують їх.

Читайте також: Модні зачіски для довгого волосся: тренди 2021


Не пропустіть