15 ідей ніжного літнього манікюру 2020

У цій статті ми пропонуємо вашій увазі ніжні ідеї манікюру, які прекрасно доповнять ваш літній образ. Пастельні відтінки, цікаві рішення і стильні дизайни – дивіться і надихайтеся. Приємного перегляду!

Ніжний однотонний манікюр

Влітку актуальними є не тільки соковиті яскраві кольори, але й завжди затребуваний однотонний манікюр, виконаний в м’яких пастельних відтінках:

манікюр в пастельних відтінках однотонний манікюр

Можна перетворити однотонний манікюр в стильну комбінацію з 2-4 відтінків, які красиво поєднуються між собою. Підберіть кольори, опираючись на свій настрій і власний смак:

пастельні відтінки в манікюрі

Ніжний градієнт

Використовуючи різні пастельні відтінки, можна отримати чарівний перехід з одного кольору в інший. Найчастіше, для цього дизайну використовують аерограф – спеціальний апарат для омбре.

градієнт в манікюрі

рожевий градієнт

Зверніть увагу на пастельну гаму бузкового, рожевого, жовтого, оранжевого, блакитного, зеленого, бежевого і інших кольорів.

соковитий градієнт

неоновий градієнт

Спробуйте скомбінувати ніжні відтінки з яскравими. Ось як виглядають градієнти з нюдом в яскравий соковитий оранжевий і жовтий:

Манікюр з гілочками і квітами

Улюблена багатьма романтичними натурами – квіткова літня тема. Її різноманіття зростає з кожним сезоном: можна малювати витончені тонкі квіти, можна застосовувати акварельну техніку для напівпрозорого ефекту, можна взагалі зображати “мультяшні” картинки. Все залежить від ваших особистих переваг. Надихайтеся дизайнами з Інтернету:

манікюр з гілками манікюр з гілочками 2 манікюр з гілочками манікюр з квітами манікюр з квіточками

Креативні дизайни

Витончений акварельний розпис у вигляді метеликів на нюдовом тлі:

манікюр з метеликами

Поєднання градієнта з молочного в напівпрозорий сірий. В якості блискучого акценту – вкраплення золотої фольги:

градієнт з фольгою

Популярний сьогодні напівпрозорий різнокольоровий дизайн:

різнокольоровий манікюр

Читайте також: Ідеальний педикюр: 15 яскравих ідей на літо


Не пропустіть