11 красивих та модних зачісок в романтичному стилі на довге волосся

Якщо ви довговолоса красуня, дана стаття буде вкрай корисною для вас. Сьогодні ми покажемо вам наочно, як за допомогою простих, але дуже ефектних зачісок можна додати своєму образу необхідної романтичної нотки.

Низький хвіст, закручений біля основи в черепашку + легкі локони по всій довжині, зроблять довге волосся більш привабливим.

Високий хвіст, виконаний з довгого волосся можна урізноманітнити і зробити візуально сучаснішим і романтичнішим за допомогою тонких силіконових гумок. Розділіть всю довжину хвоста на рівні частини зав’яжіть їх безбарвними гумками і хаотично розпушіть прогалини між гумками, вийде ефектний об’ємний хвіст, який можна використовувати для будь-якого святкового заходу або для романтичного вечора.

«Мальвінка» – це ще один варіант вдалої зачіски, яка відмінно гармонує на довгому волоссі. Перед тим, як робити цю зачіску, створіть легкий прикореневій об’єм на маківці і накрутіть волосся по всій довжині на плойку середнього діаметра. Щоб гумку не було видно в даній зачісці, обмотайте її одним з пасмом волосся і закріпіть їх біля основи хвоста невидимкою.

Перш ніж робити наступну романтичну зачіску на довгому волоссі, вам потрібно відокремити верхні пасма волосся від нижніх, заплетіть першу частину волосся в три колоски, не заплітаючи до кінця, з’єднайте їх гумкою на потилиці, решту волосся накрутіть на тонку праску.

Ну і, звичайно ж, яке довге волосся без плетіння, саме цей варіант відмінно підійде для будь-якого тематичного заходу і просто на кожен день. Ажурні коси роблять жіночий образ ніжним, романтичним і мрійливим. Можна урізноманітнити повсякденні луки не однією, а відразу декількома об’ємними косами, які виграшно виглядають в одному хвості.

Заплітаючи коси, не робіть їх занадто тугими, навпаки, варто трішки розпушити своє плетиво, так воно буде виглядати об’ємнішим і привабливішим. Шифонові хустки, а також актуальні моделі шпильок, прикрашені стразами або перлами, виграшно доповнюють собою ніжні зачіски з плетіння.

Читайте також: Модні жіночі стрижки 2020-2021


Не пропустіть