11 красивих ідей манікюру в зелених тонах на осінь 2020

Багато жінок бояться робити манікюр в зеленому кольорі. Ми підібрали кілька ідей, які допоможуть полюбити зелений колір на нігтиках. Подивіться, наскільки багата і популярна зелена палітра!

Світлі відтінки зеленого

Світла частина зеленої палітри додає образу ніжності і лісової свіжості. Ці складні, красиві відтінки зеленої гами виглядають легко і натурально, оскільки часто зустрічаються в природі.

Найпопулярніші відтінки зеленої палітри: м’ятний, оливковий, смарагдовий, трав’яний, “зелений мох”, темно-зелений, синьо-зелений, сіро-зелений, сосново-зелений і т.д.

Темні відтінки зеленого

Глибина зеленого заворожує і хвилює… Строга привабливість такого манікюру робить образ “дорожчим”. Темні відтінки зеленого дуже гарно виглядають в однотонному варіанті – саме так ми радимо використовувати ці кольори. Любителям різноманітності можуть сподобатися варіанти з мінімалістичним дизайном.

Яскраві відтінки зеленого

Більш помітні відтінки зеленої палітри створюють грайливий настрій і привертають увагу своєю зухвалістю. Такий манікюр не підійде для повсякденного носіння, але буде доречним для особливо слушної нагоди.

Читайте також: Осінній манікюр: увага на соковитість і насиченість кольорової палітри


Не пропустіть