10 ознак того, що чоловік втрачає до вас інтерес

Популярний психолог і коучер з відносин розповів про те, чому не варто плекати ілюзії щодо того, що, можливо, вже давно минуло.

Навіть не сумніваюся, що вам знайоме це відчуття… Невловимі зміни в ваших відносинах: вони не настільки очевидні, але все одно вселяють в вас паніку і жах. Ви тут же починаєте думати, що все це тимчасове і скоро все налагодиться. Але через якийсь час паніка і страх знову охоплюють вас, немов хижа тварина.

Так, щось між вами і вашим коханим дійсно відбувається. Ви ще не визнаєте це, але ви вже знаєте це напевно: він втрачає до вас інтерес. І це вас лякає.

Як правило, жінки, які відчувають це почуття, звертаються до мене з бажанням почути: «Ну що ви! Він не просто не втрачає до вас інтерес, він все ще закоханий в вас по вуха! ». Але я так не говорю, тому що найчастіше, якщо жінки в принципі задаються цим питанням, значить, в їх відносинах дійсно щось не так.

Чому ж він тоді не підійде і не скаже про все відкрито? Справа в тому, що зазвичай чоловіки не відразу розуміють і приймають те, що жінка їх вже не приваблює. Може пройти не один тиждень, перш ніж він по-справжньому усвідомить проблему і прийме рішення – йти йому чи ні. Так що не чекайте, що він все відразу вам скаже, краще зверніть увагу на його поведінку.

Багато виправдань

Раніше він всього себе присвячував вам. Тепер все змінилося, і він все частіше бере роботу додому, хворіє на грип, ходить в зал, втомлюється і далі за списком. І хоча ніхто не стверджує, що ваш цукерково-букетний період повинен тривати вічно, все ж, якщо у ваших стосунках стає занадто багато виправдань, це означає, що він починає втрачати до вас інтерес. Зазвичай коли чоловік дуже довго і докладно пояснює вам, чому сьогодні він не може провести з вами час, швидше за все, він просто намагається вам сказати, що йому не дуже-то і хочеться.

Він не задає вам питань

Коли ми кимось захоплені, ми не можемо ним насититися. Ми виявляємо цікавість, багато розмовляємо, уточнюємо і взагалі створюємо враження, що нам хочеться знати один про одного абсолютно все. Якщо ж під час розмови з вами, ваш партнер неуважний, все частіше дивиться кудись у бік, не пам’ятає про що, ви йому розповідали до того – це дуже тривожна ознака. Зрозуміло, перш ніж робити висновки, переконайтеся, чи немає у нього внутрішніх занепокоєнь. Якщо все в порядку – значить, з вашими відносинами просто щось не так.

Він не світиться поруч з вами

У мене є друг, якого до певного моменту всі наші знайомі записали в вічні холостяки. Він зустрічався з величезною кількістю жінок – і всі були красиві, розумні, успішні, турботливі … але, врешті-решт, він розлучався з усіма.

І ми вже зовсім зневірилися в бажанні погуляти на його весіллі, як раптом він вступив в по-справжньому серйозні відносини – настільки, що через якийсь час він зробив цій дівчині пропозицію. Коли ж я поцікавилася у нього, що виділило її серед всіх інших його пасій, він просто посміхнувся і відповів: «Я завжди радий і щасливий її бачити. Навіть якщо ми зустрічаємося кожного вечора, це почуття не згасає».

Ось так все просто. Коли ми любимо когось, ми світимося зсередини. Якщо ж вогонь в очах гасне – це початок кінця.

До речі, те ж саме відбувається і у жінок. Я згадую, що я завжди приходила до висновку про те, що пора розлучатися зі своїм кавалером, коли розуміла, що я перестаю для нього фарбуватися і взагалі якось намагатися краще для нього виглядати. Ні, не від того, що у мене не було часу. Мені просто було все одно.

Він вам не відповідає

Наприклад, не відповідає на ваші повідомлення або відправляє пару сухих фраз. Відразу обмовлюся, що це не завжди ознака того, що ви йому байдужі. Найчастіше це просто одна з типових чоловічих рис, яку треба просто прийняти. Але якщо його мовчання приймає більш глобальні масштаби, тут варто задуматися.

Якщо вам здається, що розмова з ним – це ваше соло, під час якого ви відчайдушно намагаєтеся розтопити лід і розламати стіну, то, швидше за все, це не він німий, це ви йому не цікаві.

Провокує сварки

Це один з їх секретних прийомів, коли їм хочеться розлучитися зі своєю коханою, але при цьому не виглядати поганим хлопцем. Іншими словами, вони намагаються настільки вас дістати, щоб ви самі ініціювали розрив.

Вони починають безпричинно чіплятися, спеціально робити те, що вас дратує, лізти вам під шкіру, – все для того, щоб змусити вас порвати стосунки. Ось такий дитячий, жорстокий і боягузливий спосіб.

Ніякої ініціативи

Він обов’язково погодиться, якщо ви його куди-небудь запросите, але сам він навіть пальцем не поворухне. Більш того, здається, що йому взагалі немає діла до того, чи перебуває він у відносинах чи ні. Ніяких цікавих побачень, ніяких спільних планів. Він перестає стежити за собою, більше не намагається вас здивувати або справити враження. Все по мінімуму.

Це дуже поганий знак. Люблячий чоловік завжди прагне вкладатися в свою жінку, робити її щасливою. Чим більше він намагається, тим ціннішою вона для нього стає. Якщо ж йому все одно – значить, не так сильно він і хоче її втримати.

Стагнація в стосунках

Ви закохуєтеся і починаєте доглядати за садом своїх відносин, але ось, здається, ви все рідше беретеся за лійку, а квіти і дерева не просто більше не ростуть – вони в’януть. Будьте впевнені: ваш союз зів’яне, якщо ніхто не буде приклдати зусиль. Завжди має бути розвиток. Якщо він вперто не хоче вести ваші відносини на наступний етап, то не плекайте марних надій: він просто не бачить в вас супутницю його життя.

Ніякого сексу

Секс – важливий барометр у відносинах. Як тільки ви перестаєте залучати його в сексуальному плані, ви перестаєте залучати його і як особистість. Будьте на чеку: є безліч способів спокусити свого чоловіка і знову розпалити колишню пристрасть. Але якщо ваші старання ні до чого не приводять, значить, ви йому більше не цікаві.

Один секс

І нічого більше. Це зворотна сторона попереднього пункту. Він може не давати про себе знати кілька днів поспіль, а потім – раз – і пізно ввечері вам приходить повідомлення зустрітися у нього або у вас вдома. Ви запитаєте, чому він не дзвонив, він скаже, що був зайнятий, ви повірите, і у вас буде відмінний секс. І так по колу.

Як правило, якщо у відносинах присутній тільки секс, це вірний знак того, що це не серйозні відносини. Так, він буде тримати вас біля себе, але як тільки він знайде ту, з якою йому буде приємно проводити час як в театрі, так і в ліжку – він піде від вас.

Ви просто знаєте

У глибині душі ви вже знаєте правду. Ви читаєте всі ці пункти, сподіваючись, що, можливо, ви помиляєтеся і ваші відносини ще можна врятувати. Але, по правді кажучи, перш за все, вам варто послухати не мене, а власну інтуїцію. Саме вона краще за будь-коучів проаналізує всі підсвідомі процеси у вашій голові і видасть вам потрібну відповідь.

Резюме

Якщо ваш чоловік втрачає до вас інтерес, незважаючи на всі старання, значить, це просто не ваш чоловік. Не мучте себе і сприймайте все на свій рахунок – як би вам не було важко.

Ми не можемо бути половинками для всіх. І нам не варто прагнути до того, щоб все було в нашому житті легко. Труднощі – це те, що змушує нас цінувати кінцевий результат.

Знаю, зараз це може здатися вам нереальним – особливо, якщо зв’язок між вами і вашим партнером дійсно колись був дуже міцним. Але повірте, як тільки ви зустрінете чоловіка, який буде проявляти до вас непідробний інтерес, ніколи не змусить вас сумніватися в собі і своєму ставленні і по-справжньому буде цінувати вас і вашу індивідуальність, ви самі здивуєтеся, як ви могли витрачати свій час і сили на щось середнє.

Працюйте над собою, розвивайтеся, підживлюйте свій внутрішній світ і поважайте себе: справжня любов існує – не зупиняйтеся на тому, що перестає вас надихати.

Джерело

Не пропустіть