10 модних середніх стрижок літа 2020 для круглого обличчя

Круглолиці дівчата привертають до себе багато захоплених поглядів. Стрижка дозволить підкреслити найголовніші переваги обличчя і заодно приховати занадто округлі частини. Якщо вибрати не ту стрижку, це дуже сильно зіпсує образ і зробить обличчя ще повнішим. У цій статті ми розповімо про стрижки на середню довжину волосся, а також поділимося правилами вибору зачісок для жінок з круглим обличчям.

Рекомендації стилістів при виборі стрижок для круглого обличчя

Існують кілька важливих критеріїв, які повинні мати на увазі жінки з круглим обличчям. Використовуючи дані поради, жінки зможуть виглядати дуже виразно і красиво:

  • Занадто коротка стрижка не кращий варіант для круглого обличчя, так це тільки збільшить пропорції і об’ємні щоки;
  • Пасма, що знаходяться біля обличчя, найкраще залишати довгими. Також варто вибрати довгі, косі і асиметричні чубчики;
  • Круглолицим жінкам варто звернути свій погляд на асиметричні стрижки. Завдяки контрасту довжини волосся недоліки обличя будуть прихованими, тим самим створюючи більш витягнуту форму овалу.

стрижки для круглого обличчя 1 стрижки для круглого обличчя 2 стрижки для круглого обличчя

Середні стрижки для круглого обличчя

Стилісти радять уникати занадто коротких стрижок, при цьому зачіски, в яких укорочена потилиця і присутні подовжені пасма спереду дозволять приховати округлі частини. Розпущене по плечах волосся середньої довжини саме по собі створить візуальний ефект більш витягнутого обличчя.

Серед модних стрижок можна вибрати наступні:

Асиметричний, градуйований боб з подовженням. Кругле обличчя з такою стрижкою буде виглядати більш акуратно і привабливо. Не варто забувати і про чубчик, який дозволить закінчити стильну стрижку;

асиметричний подовжений боб

градуйований боб

Подовжене каре – розкішний образ для жінки незалежно від типу обличчя. Кругле обличчя з каре буде виглядати пропорційно і найважливіше – дуже жіночно.

подовжене каре 2 подовжене каре

Каскад – ефектна стрижка для додання більшого об’єму;

каскад

Драбинка – класична стрижка, яка підходить для всіх жінок, незважаючи на тип обличчя і структуру волосся;

подовжене боб каре

Подовжене боб-каре – безпрограшний варіант, який дозволить повністю приховати занадто об’ємні частини обличчя.

При виборі стрижок для круглого обличчя варто спиратися не тільки на модні тренди, але й на свої недоліки. Стилісти зможуть підібрати правильну стрижку, яка не тільки заховає ваші круглі щічки, а й підкреслить головні ваші переваги.


Не пропустіть