10 головних модних тенденцій 2021 року

Модні тренди на подіумах і речі, які ми носимо в реальному житті, для недосвідченого погляду можуть здатися двома світами, що не перетинаються. Але насправді, навіть найодіозніші подіумні образи впливають на те, що ми бачимо на вітринах мас-маркету і що ми вибираємо для свого гардеробу. Пропонуємо вам разом з нами придивитися до головних модних тенденцій цього року і вирішити, які з них варті вашої уваги!

Чорне і біле

Протистояння цих двох кольорів не на жарт захопило дизайнерів! Приручити цей контраст непросто, але спробувати варто, адже образи виходять дуже ефектні.

Прозорість

Один з найголовніших трендів прийдешнього теплого сезону. Щоб долучитися до тренду, зовсім необов’язково одягатися в прозорі з ніг до голови сукні – вставки або окремі елементи, наприклад, рукави з прозорих тканин цілком підійдуть.

Білизна

Хто б що не думав про рамки пристойності, дизайнери в цьому році цілком прямо заявляють: не варто соромитися!

Прекрасна рибалка

Високі гумові чоботи, декор та колготки, що нагадують про риболовецькі сітки, – мабуть, один з найбільш нестандартних модних трендів 2021, що відкриває простір для фантазії!

Досконалість білого

Непрактичність білого кольору сама по собі робить образи total white подвійно ефектнішими. Можливо, від білого пальто (в прямому і переносному сенсах) варто все ж утриматися в наших погодних реаліях, а ось від білої літньої сукні відмовлятися в цьому році точно не варто.

Об’ємні рукави

Популярність їх потихеньку вщухає, але про прощання з ними говорити поки що рано – такі рукави можна знайти як в весняно-літніх колекціях, так і в колекціях pre-fall.

Бандо

Модний тренд для тих, хто не бачить нічого поганого в тому, щоб продемонструвати голий живіт. Причому можна сміливо поєднувати бандо з цілком строгими брюками і жакетами.

Ефектний денім

По-справжньому незвичайні речі з деніму не так-то просто знайти в магазинах мас-маркету, але цілком можливо. Дизайнери запропонували достатньо варіантів для модниць.

Рожева пастель

Ніжні відтінки, судячи з усього, будуть вельми популярні осінню 2021 року, хоч вона поки що і здається ще нескінченно далекою.

Ремінь в якості головного акценту

Цього року кращим поповненням вашої колекції аксесуарів стануть ефектні і незвичайні ремені і пояси.

Читайте також: Тренди 2020 року, які будуть актуальними в 2021


Не пропустіть