Звички, які суттєво прискорюють старіння

Найшкідливіші звички можуть бути найнебезпечнішими. Ми чули про шкоду алкоголю і сигарет для зовнішності, але мало хто говорить про шкоду високої подушки або пиття з трубочки. І ми продовжуємо це робити день за днем, навіть не замислюючись.

Пиття з трубочки

Соломинка для пиття коктейлів була винайдена в 1888 році власником фабрики з виробництва паперових сигаретних мундштуків Марвіном Стоуном. Бізнесмен зізнався, що придумав це від нудьги, а ширину трубочки продумав так, щоб туди не могла пролізти кісточка від лимона. І ось вже більше століття ми п’ємо з трубочки і … збираємо кисетні зморшки навколо губ. Винахід, звичайно, геніальний. Трубочка допомагає дотримуватися гігієни і нею зручно поїти малюків. Але намагайтеся пити з трубочки тільки в крайніх випадках, щоб зберегти красу ваших губ.

Читання лежачи

Перш ніж брати книгу в ліжко або на пляж, зважте всі «за» і «проти», адже читаючи лежачи ми отримуємо не тільки нові враження, а й нові зморшки. Кожен день по годині з опущеним підборіддям і складками на шиї вже через місяць утворюють помітні зморшки, які дуже складно усунути. Те ж саме стосується планшетів і смартфонів. Якщо почитати лежачи все ж необхідно, робіть це лежачи на животі. Останнє теж не дуже корисно для очей, але в такому положенні ви не отримаєте зморшки, та й протримаєтеся не так довго.

Сон з макіяжем

Ми не дарма внесли це в список найкрасивіших звичок. Багато дівчат на початку відносин не знімають макіяж повністю, а інколи наносять тон перед сном, щоб вранці прокинутися красивою. По-перше, це шкідливо для шкіри. По-друге, вас явно є за що любити крім ідеального тону. Така звичка призведе до появи комедонів і подразнення шкіри, які потім не приховає жоден тональний засіб. Любіть себе!

Цифрове старіння

У 2013 році вчені з Lipo Chemicals Inc. опублікували дослідження про шкоду синього світла, тобто випромінювання від екранів наших смартфонів. З нього випливало, що взаємодія HEV-випромінювання зі шкірою така сама серйозна, як і вплив ультрафіолету. Синє світло викликає масове утворення вільних радикалів, які прискорюють старіння. HEV-випромінювання проникає в шкіру навіть глибше, ніж ультрафіолет. В ідеалі, потрібно обмежити користування телефоном або увімкнути на телефоні «Фільтр синього». Якщо цієї опції в вашому смартфоні немає, можна встановити на нього спеціальний додаток, який зможе це регулювати.

Сон на боці

Одна з улюблених і найшкідливіших поз для сну у багатьох жінок. Спробуйте підійти до дзеркала відразу, як прокинетеся. Чи помічаєте лінії від подушки біля очей, на скронях і щоці? Щоночі вони тільки зміцнюють свої позиції, з роками перетворюючись в глибокі зморшки. Привчіть себе спати на спині і, бажано, без подушки. Так ви зможете зберегти гладкість обличчя і правильний приплив крові до волосся, шкіри та шиї.

Звичка мружитися

Це дуже мила, але підступна звичка! Вона підвела навіть Кіру Найтлі, яка завжди мружиться, коли посміхається. У актриси явні зморшки в куточках очей, які називають «гусячі лапки». Намагайтеся контролювати цю звичку, носіть сонячні окуляри на вулиці, і обов’язково лінзи або оптичні окуляри, якщо у вас проблеми із зором. Зона навколо очей досить суха і ніжна, їй вистачить пари місяців, щоб вкритися дрібною сіточкою.

Важкі сережки

Звертали увагу, як витягуються мочки вуха у жінок, які все життя носять масивні сережки? У цій зоні досить м’яка шкіра, яку легко розтягнути. Залиште важкі сережки для особливих випадків, а на кожен день вибирайте легкі пуссети і цвяшки з тонким штифтом.

Спиратися на руки

Любите класти підборіддя на руки або кулак? Спробуйте повторити те ж саме перед дзеркалом. У цей момент задіюється і носогубна складка і зовнішні куточки очей. 10 хвилин в такому положенні кожен день – майже тренування для обличчя.

Піднята брова

Самовладання – це коли замість того, щоб підвищити голос, ви піднімаєте брову. Але, з точки зору, молодості і краси краще підвищити голос. Звичка виглядає зухвало і навіть красиво, але горизонтальні зморшки на лобі залишаються навіть у найбільш юних дівчат. Якщо звичка є, але зморшок поки немає, краще зафіксувати м’язи ботоксом. Це допоможе відвикнути і запобігти появі зморшок.

Пуш-ап на кожен день

У гонитві за красивими грудьми, ми часто вибираємо ліфи з підкладом. Конструкція зводить груди до центру, утворюючи не тільки красивий об’єм, але й глибоку зморшку в улоговинці. Для повсякденного носіння вибирайте білизну без пуш-апу і кісточок, щоб зберегти красу декольте. Прибережіть пуш-ап для вечірніх суконь і відкритих нарядів на вихід.

Читайте також: 6 конкретних та дієвих способів кардинально сповільнити старіння


Не пропустіть