Зняти головний біль без таблеток допоможуть найпростіші вправи

Нормально працювати або відпочивати, коли болить голова, дуже важко. Можна відразу ж потягнутися до аптечки, але є і альтернатива.

Найчастіше шия і голова починає боліти, якщо перепрацювали за комп’ютером, неправильно сиділи або спали. Допоможуть нескладні вправи.

Обертання

Потрібно акуратно і повільно обертати голову за годинниковою стрілкою 30 секунд, потім проти неї- приблизно хвилину. Якщо почуєте хрускіт хребців, не лякайтеся, це нормально!

Тягнемо м’язи

Покладіть руки на голову. Праву – на ліву сторону, ліву – на праву. По черзі і дуже обережно потягніть голову у напрямку до руки і затримайтеся на 10 секунд у такому положенні. Проробіть це з кожного боку. Зробіть три-п’ять підходів.

М’ячик

Візьміть тенісний м’ячик, підійдіть до стіни. Треба встати до неї спиною, поклавши між головою і стіною м’яч. Важливо утримувати його і одночасно обертати тілом.

Нахили

В цій вправі, яка ефективно допомагає зняти головний біль, не знадобиться ніякого інвентарю. Просто нахиляйте голову вліво з видихом, вправо з вдихом. Зробіть кілька підходів.

Руки на плечі

Покладіть долоні на плечі таким чином, щоб пальці були спрямовані на лопатки, а лікті висувалися вперед. Зробіть повільний-повільний видих і потягніть голову вперед. При вдиху поверніться в початкове положення. Важливо не нахиляти голову!

Якщо ви страждає від частого головного болю, маєте проблеми з хребтом або судинами, краще проконсультуватися з фахівцем

Джерело 7mednews

Не пропустіть