ЗМІ: Кім Кардаш’ян зустрічається з політичним оглядачем Ваном Джонсоном

Реаліті-зірка, успішний підприємець і початківець адвокат Кім Кардаш’ян і музикант Каньє Вест оголосили про своє рішення розлучитися в лютому цього року. Як повідомили тоді ЗМІ, подачу документів до суду ініціювала Кім. Лише через два місяці, в той час як шлюборозлучний процес все ще не закінчений, Кардаш’ян запідозрили в новому романі.

Американські таблоїди припускають, що у Кім стосунки з відомим репортером CNN Ваном Джоном. За словами інсайдерів, Кім і Ван приятелюють вже давно, але зараз їхні відносини перейшли на інший рівень – з дружніх в романтичні – і “зірки просто не відходять один від одного”.

В Америці ім’я Вана Джонса досить відоме. Він – політичний оглядач, співзасновник декількох некомерційних організацій із захисту реформи кримінального кодексу, вивчав право в Єльському університеті, пише книги, веде своє авторське шоу на ТБ. Ван Джонс працював в команді двох президентів США – Барака Обами і Дональда Трампа, у нього є премія “Еммі” і понад мільйон передплатників в Instagram.

Що стосується сімейного статусу, то 52-річний Ван Джонс зараз офіційно вільний. У 2019 зірка CNN розлучився зі своєю дружиною Яною Картер після 14 років шлюбу, у них ростуть двоє синів.

Кардаш’ян і Джонс знайомі мінімум три роки. У 2018-му Кім і Ван разом домоглися помилування для Еліс Джонсон, яку засудили за зберігання заборонених речовин без права дострокового звільнення. Зірковий дует досяг мети, і Еліс звільнили. Кім не забула використати цю історію і для свого бізнесу – вона зняла колишню ув’язнену в рекламі свого бренду.

Користувачі мережі, обговорюючи вірогідність роману Кардаш’ян і Джонсона, підозрюють Кім в корисливому намірі. Їй, як майбутньому юристові, просто необхідна підтримка досвідченого колеги. Втім, справжні фанати Кім впевнені, що ці припущення безпідставні.

Люди говорили, що Кім зустрічається з Каньє, щоб просуватися в області моди, як тепер кажуть, що вона використовує Вана Джонса, щоб він допоміг їй в кар’єрі юриста, – цитують ЗМІ одного з фанатів Кардаш’ян.

Тим часом, нагадаємо, два тижні тому 43-річний репер Каньє Вест виступив з офіційним проханням у відповідь на заяву 40-річної Кім Кардаш’ян про розлучення. Як пише видання TMZ, документ фактично дзеркально повторює юридичні вимоги поки що чинної дружини артиста. Каньє, так само як і Кім, просить про спільну опіку над їх чотирма дітьми: 7-річної Норт, 5-річним Сейнтом, 3-річною Чикаго і однорічним Псалмі.

Читайте також: Анастасія Приходько розсекретила стать та ім’я третьої дитини


Не пропустіть