Як знайти клієнтів б’юті-майстру

 Високий рівень сервісу, асептика, гарний смак і якісні матеріали – це основа основ роботи кожного б’юті-фахівця. Але як зробити так, щоб люди дізналися про вас? Чим привабити клієнтів сьогодні, коли конкуренція на ринку така висока? Ми підготували для вас декілька корисних порад.

 1. Просуватися через агрегатори знижок

 Майстер-початківець може ефективно стартувати за допомогою реклами на знижкових сайтах. Найвідоміші з них pokupon.ua, superdeal.ua, skidochnik.com.ua. Для співпраці з такими порталами, потрібно розробити систему знижок для нових клієнтів і зареєструватися на сайті. Відразу попередимо, що працювати з клієнтами, які купили купон, доведеться практично в нуль, оскільки прибуток від продажу послуги – приблизно 30% (решта 70% йде на знижку клієнтові і оплату послуг сайту). Ставка робиться на те, що клієнт познайомиться з майстром, скористається його послугами і буде звертатися постійно.

2. Розробити реферальну систему

 Нехай клієнти приводять вам нових клієнтів – як вам така ідея? У кожної жінки, яка користується послугами салону краси, є як мінімум одна подруга, яка шукає собі перукаря, колориста або майстра манікюру.

 Звичайно, якщо клієнт повністю задоволений вашими послугами, велика ймовірність, що вас і так порекомендують. Але додатковий стимул тут не завадить.

 Що може бути цим стимулом? Розробіть просту і зрозумілу систему, при якій обидва – і старий клієнт, і новий – отримують приємні бонуси. Наприклад, безкоштовну процедуру або інший комплімент від закладу. Тоді вас будуть рекомендувати більш охоче, і ви отримаєте нових клієнтів, не докладаючи до цього додаткових зусиль.

3. Вести професійну сторінку в соц.мережах

 Згідно з дослідженням WEB-Index, щоденна аудиторія Instagram – 9,2 млн. людей. При цьому 78% аудиторії Інстаграм – це жінки, тобто потрібна нам ЦА. Сторінки в цій соцмережі можуть приводити до 300 клієнтів в місяць кожна. Звичайно, не без інвестицій. Налаштуйте таргетовану гіпер-локальну рекламу в соціальних мережах Instagram і Facebook. Це така реклама, яка відображається у цільової аудиторії, що знаходиться поблизу.

 При створенні груп в оформленні та підборі контенту орієнтуйтеся на конкурентів, помічаючи у них вдалі рішення. Заповніть профіль, вкажіть контактні дані, опишіть перелік послуг, що надаються з цінами, спецпропозиції.

 Пам’ятайте, що групу в соцмережі необхідно постійно оновлювати. Ефективні знімки до і після проведених косметологічних процедур.

4. Співпрацюйте з «сусідами»

 Взаємодія з іншими компаніями допоможе вам запросити людей в салон краси. Як виглядає портрет вашого потенційного клієнта? Подумайте, які місця він відвідує найчастіше: кафе, ресторани, магазини, чи користується ця людина послугами таксі. Проаналізуйте список компаній (НЕ салонів краси), послугами яких може користуватися ваш клієнт, зв’яжіться з керівниками і узгодьте взаємовигідне співробітництво. Якщо ви орендуєте кабінет в офісній будівлі, домовтеся з сусідніми офісами про обмін візитками або знижковими купонами, які будуть в доступі відвідувачів,

 Такий спосіб співпраці дозволить вам обмінюватися клієнтами без шкоди для бізнесу та додаткових капіталовкладень.

5. Використовуйте професійні додатки

 Неочевидний, але важливий пункт в системі залучення клієнтів. Як саме в вашому салоні ведеться облік? Ви вже перейшли на використання електронного блокнота або все ще записуєте дані клієнтів в зошит? Якщо друге, то не дивуйтеся, що, незважаючи на всі старання, конкурентам простіше залучати та утримувати клієнтів. Ми в XXI столітті, і автоматизація стала вже не модою, а необхідним мінімумом.

Як саме безкоштовний додаток GoBeauty допомагає залучити клієнтів:

  1. Перше враження. Якщо під час запису ви вносите дані клієнта в систему, ви демонструєте високий рівень організації. А значить, вас сприймають з великою довірою. Крім того, це просто зручно. Адміністратор швидко записав клієнта, йому вчасно відправляються нагадування, там же можна відстежити послуги, які купує клієнт і витрачені ним кошти.
  2. Рекламні акції. Використовуючи додаток, ви можете опублікувати акцію або спеціальну пропозицію для клієнтів і відстежувати на скільки збільшився потік відвідувачів. Це дуже зручно адже ви зможете легко проаналізувати інструменти залучення клієнтів, з точки зору ефективності.

Завантажити безкоштовно додаток можна за посиланням https://www.gobeautyapp.com/


Не пропустіть