ЗМІ: Дуа Ліпа та Анвар Хадід розлучилися

Модель Анвар Хадід та британська співачка Дуа Ліпа розлучилися. Після двох років відносин знаменитості вирішили, що їхня пара більше не має майбутнього.

Як повідомляється, 26-річна Ліпа та 22-річний Хадід не змогли пережити чергову кризу у відносинах. Після серйозної розмови зірки вирішили розійтися.

Згідно з інформацією від декількох джерел, співачка і модель кілька разів розлучалися, потім знову сходилися, і черговий розлад виявився вирішальним. Тепер вони розлучилися назавжди. Раніше видання The Sun повідомляло, що пара вела антикризові переговори та вирішила спробувати зробити перерву у відносинах.

«Минулого місяця вони вирішили зробити перерву, причиною проблем стали часті розлуки через постійні гастролі. Наразі їхні відносини переживають кризу і, схоже, розвалюються», – повідомило джерело.

Анвар Хадід та Дуа Ліпа познайомилися у червні 2019 року, через три місяці закохані разом винайняли квартиру в Нью-Йорку. Останнім часом відносини знаменитостей були все частіше на відстані – Дуа записувала свій альбом у Лондоні та Лос-Анджелесі, а Анвар залишався в Нью-Йорку разом з їхньою собакою на прізвисько Декстер.

Перед їх розставанням молодший брат супермоделей Джіджі та Белли Хадід розмістив загадковий пост у своєму Instagram-акаунті, де подякував своїм близьким за те, що вони «направляють його і вчать бути щасливим із самим собою».

Представники Хадід та Ліпи поки що відмовляються давати коментарі з приводу розриву відносин знаменитостей.

Читайте також: Слава Камінська розповіла про свою нерухомість та додатковий заробіток


Не пропустіть