Злата Огнєвіч пояснила, чому YouTube заблокував її кліп

Популярна українська співачка Злата Огнєвіч часто тішить мережу новими треками. Нещодавно знаменитість випустила кліп на пісню “Віддаю”. Відео Злата Огнєвіч опублікувала в YouTube. Однак, через деякий час її кліп заблокували.

Річ у тім, що в ролику співачка постала в дуже відвертому вбранні. Злата Огнєвіч одягнула комбінезон тілесного кольору. Здалека співачка мала вигляд оголеної жінки. Через це YouTube заблокував її кліп.

“Ми довго готувалися, ставили хореографію, продумували з режисером ідеї, локації та саму відеороботу. Ми обрали костюм тілесного кольору, все було добре та досить еротично, але коли ми увімкнули воду мій костюм підло почав просвічуватися! Скрізь! Розумієте… Ми не звернули на це уваги та вирішили, що в відео оголених грудей не буде видно, але ні… ” – прокоментувала ситуацію Злата Огнєвіч.

Також співачка показала фото, де позує в тілесному комбінезоні. В зірки дійсно просвічуються груди. Разом з режисером Златі Огнєвіч довелося переробляти роботу, а саме замалювати оголені частини тіла. Іншу версію ролика YouTube не блокував. Також співачка відверто зізналась, що така ситуація вперше трапилась в її кар’єрі.

Читайте також: Соломія Вітвіцька вперше розповіла про нове кохання та зізналась, чому в неї немає дітей


Не пропустіть