Зірка “Жіночого кварталу” Ірина Сопонару нарвалась на критику, повністю оголивши своє тіло

Знаменита українська акторка та справжня зірка “Жіночого кварталу” Ірина Сопонару ошелешила мережу новою світлиною. Жінка повністю оголила тіло, продемонструвавши свою красиву фігуру.

Чорно-біле фото акторка опублікувала на сторінці в Instagram. Перед камерою Ірина Сопонару постала на вулиці. Знаменитість позує серед декоративних кущів та демонструє спокусливий погляд.

Свої інтимні місця жінка прикрила руками. А ще Ірина Сопонару доповнила образ масивними сережками й макіяжем.

Нове фото зірки “Жіночого кварталу” відразу почали обговорювати фоловери. За їхніми словами, Ірина Сопонару занадто відверта зі своїми фанами.

Багатьом шанувальникам світлина жінки зовсім не сподобалась. Вони розкритикували акторку й висловили величезне обурення. А ще фоловери повідомили, що зовсім не очікували від Ірини Сопонару таких світлин.

У коментарях вони залишили лише негативні слова. Проте, на критику акторка реагує позитивно. Жінка заявила, що, навпаки, пишається новими кадрами, на яких зображена оголена.

Ірина Сопонару не бачить нічого поганого у фотосесії, під час якої потрібно показати оголене тіло. За словами зірки, це дуже красиво та естетично.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Irina Soponaru (@irinasoponaru)

Читайте також: 52-річна Надія Матвєєва похизувалась розкішною фігурою у синьому бікіні


Не пропустіть