Зірка проєкту “МастерШеф” Ольга Мартиновська вперше розповіла про нового коханого

Суддя кулінарного шоу “МастерШеф” Ольга Мартиновська поділилась подробицями особистого життя. Нещодавно жінка повідомила, що більше не самотня. За словами Ольги Мартиновської, вона зустріла нове кохання. Зірка шоу “МастерШеф” зізналась, що її бойфренда звати Руслан. Також вона додала, що в коханого є діти від першого шлюбу.

Ольга Мартиновська не поспішає ділитись всіма подробицями особистого життя. Однак, жінка зауважила, що наразі дуже щаслива. “Я ненавмисно приховую. У нього свої сімейні обставини. Я з повагою ставлюся до нього, його дітей та партнера, з яким він прожив велику частину життя. Важливо, аби з усіх сторін все владналося, ніхто не був ображений і душевно поранений. Та й не завжди хочеться великої публічності в особистих питаннях”, – відверто розповіла знаменитість.

А ще Ольга Мартиновська зізналась, що познайомила бойфренда зі своєю донькою. Поки що їхні стосунки складаються не в кращу сторону. Однак, зірка проєкту “МастерШеф” впевнена, що її донечка все-таки потоваришує з чоловіком. За словами Ольги Мартиновської, дівчинка ревнує її до нового коханого.

Також жінка розповіла, що інколи в неї виникають конфлікти з бойфрендом. Наразі Ольга Мартиновська багато часу приділяє роботі, тому рідше бачиться з коханим.

Читайте також: MamaRika розповіла про кризу у стосунках з чоловіком

Не пропустіть