MamaRika розповіла про кризу у стосунках з чоловіком

Відома українська співачка MamaRika не дуже часто ділиться подробицями особистого життя. Багато років вона перебуває у шлюбі з Сергієм Середою. Подружжя виховує маленького сина та насолоджується батьківством. Нещодавно зірка українського шоу-бізнесу відверто розповіла про кризу у стосунках з чоловіком.

За словами співачки, протягом подружнього життя в них було чимало конфліктів та непорозумінь. Однак, закохані жодного разу не замислювались про розлучення.

“У нас була четверта річниця весілля. П’ять років він мене “морозив” і чотири роки ми одружені – дев’ять років. І ми багато через що пройшли: і кризи були, і зараз підхитує. Це велика робота. Ідеальна пара – це так прісно, душно… Ми живі люди: сваримося, бувають конфлікти, діалоги й ми це не приховуємо”, – заявила виконавиця.

Також MamaRika зізналась, як їм вдалося побудувати чудові стосунки. За словами співачки, дуже важливо чути одне одного та підтримувати. А ще зірка заявила, що не варто відразу подавати на розлучення, адже всі конфлікти можна вирішити. Наразі співачка дуже щаслива, що має такого чудового чоловіка. MamaRika відчуває себе коханою поруч з Сергієм Середою та робить все можливе, аби в їхніх стосунках була гармонія.

Читайте також: Екскохана Віталія Козловського Раміна Есхакзай відреагувала на його одруження

Не пропустіть