Зачіска з косичками – модний тренд осені 2021

З найактуальніших зачісок в 2021 році можна виділити варіанти з ажурними косичками. Причому всі вони досить прості і зрозумілі у виконанні, з ними під силу впоратися будь-якій модниці в домашніх умовах. Давайте разом подивимося на найстильніші зачіски з косичками, які здатні суттєво урізноманітнити ваші осінні образи в 2021 році.

У цьому сезоні на першому місці буде простота. Звичайна коса з трьох пасом зробить ваш образ максимально гламурним, продуманим і сучасним. Якщо ваше волосся від природи пряме, не треба заплітати його усе, пару дрібних кісок біля обличчя зроблять свою справу, і ви моментально зміните образ. Прикрасити плетіння можна металевими кільцями, які в цьому році стали максимально актуальними і затребуваними.

Легкі, романтичні і тонкі кілька кісок без гумок і зайвих прикрас, розташовані біля обличчя також є стильним варіантом для створення сучасної зачіски на кожен день. Виконати таку зачіску в домашніх умовах вийде у кожної з вас навіть без використання додаткових засобів для стайлінгу.

Любительки високих пучків додадуть своїм образам особливої родзинки, завдяки тонким кіскам біля обличчя. Цей варіант зачіски ідеально підійде, як на кожен день, так і для певних стилістичних образів.

Гарну романтичну зачіску також можна створити за допомогою легкої хвилі на волоссі, а також з допомогою кількох тонких кісок з різних сторін зачіски.

Якщо у вас немає часу на плетіння, скористайтеся тонкими гумками, вони допоможуть вам створити на волоссі ілюзію ажурних кіс.

Щоб досягти максимально виразного ефекту, можна в одній зачісці використовувати відразу кілька або навіть більше кіс різного діаметру і плетіння.


Не пропустіть