Юрій Горбунов показав, як проводить час зі старшим сином

Відомий український шоумен та телеведучий Юрій Горбунов постійно проводить час зі своїми рідними. Він бере активну участь у вихованні синів. Нещодавно Юрій Горбунов поділився новими кадрами. Чоловік показав, як проводить час зі старшим сином Іваном. Світлини він опублікував в соцмережі Instagram.

Телеведучий відправився з сином в ігрову кімнату. Там хлопчик побудував будинок з величезних елементів конструктора. 4-річному Іванові настільки сподобалось це заняття, що він навіть не помітив, як зірковий тато знімав його на камеру.

Перед камерою син Юрія Горбунова постав у джинсах та білій кофті. Хлопчик уважно та зосереджено будує будинок в ігровій кімнаті та чудово проводить час.

У дописі телеведучий повідомив, що обожнює вихідні, які присвячує синові. За словами Юрія Горбунова, він приділяє максимум уваги своїм дітям та коханій дружині.

Шанувальники відразу прокоментували нові кадри шоумена. Вони назвали його сина справжнім архітектором й засипали безліччю компліментів. За словами фанів, в Юрія Горбунова чудовий син. Фоловери неабияк пишаються телеведучим й вважають його ідеальним батьком.

Читайте також: Переможець “Танців з зірками” Макс Леонов відверто розповів, як зраджував коханій


Не пропустіть