Переможець “Танців з зірками” Макс Леонов відверто розповів, як зраджував коханій

Макс Леонов, який декілька сезонів поспіль брав участь у відомому проєкті “Танці з зірками”, минулого року у парі з Сантою Дімопулос отримав нарешті перемогу. Так, через рік після шоу, чоловік вирішив зробити відверте зізнання.

У своєму інтерв’ю для програми “Зірковий шлях”, Макс розповів, що зраджував своїй цивільній дружині Юлії, з якою разом прожив цілих 9 років. Як виявилось, Леонов познайомився зі своєю коханою, коли йому було 17. Юлія була старша за нього. Вони разом викладали хореографію для дітей, проте зустрічатися вони почали аж через чотири роки.

Макс розповів, що у їхніх стосунках з Юлею був дуже складний період, коли пара ледь не розпалася, і це було з його вини. Приблизно 5 років тому, чоловік закрутив роман зі своєю партнеркою по танцях. Ці стосунки тривали близько року і увесь цей час він продовжував жити разом зі своєю цивільною дружиною.

Леонов зізнається, що так могло тривати і далі, якби коханка не змусила його вибирати. Вона вирішила розповісти його дружині усю правду, та вислала їй відповідне фото. Макс розповів, що в той вечір удома на нього чекав грандіозний скандал але Юлія, насправді, дуже сильна та мудра жінка. Вона дала можливість Леонову зрозуміти свої помилки та виправити ситуацію. Як наслідок, Макс та Юлія ще й досі разом, та вже планують весілля.

Читайте також: Ганна Саліванчук спантеличила відео, в якому власноруч зістригає своє розкішне волосся


Не пропустіть