Ганна Саліванчук спантеличила відео, в якому власноруч зістригає своє розкішне волосся

Знаменита українська акторка Ганна Саліванчук неабияк спантеличила багатьох фоловерів. На сторінці в Instagram жінка опублікувала ролик, в якому власноруч зістригає своє розкішне волосся.

Таким вчинком жінка здивувала велику кількість фанів. Перед камерою Ганна Саліванчук постала у стильному топі чорного кольору.

Акторка повідомила, що 10 років мріяла про коротку волосся. Спочатку вона запропонувала своєму сину зістригти розкішні кучері. Однак, у хлопчика це не вийшло. Тоді Ганна Саліванчук взяла в руки великі ножиці та власноруч попрощалась з розкішним волоссям.

Акторка зізналась, що зовсім не жалкує про свій вчинок. Вона давно мріяла про коротке волосся, однак, ніяк не могла наважитись на кардинальну зміну іміджу.

Проте, як стало відомо пізніше, знаменитість зістригла нарощене волосся. Ролик Ганни Саліванчук відразу оцінили шанувальники. Вони прокоментували вчинок жінки, засипавши її приємними словами. Також відео акторки оцінила її колега Наталія Денисенко.

А ще велика кількість фоловерів повідомила, що жінці дуже личить коротке волосся. За їхніми словами, завдяки такому іміджу акторка має дуже привабливіший вигляд.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Саливанчук Анна (@salivanchuk.anna)

Читайте також: Злата Огнєвіч розповіла, як склались її стосунки після “Холостячки”


Не пропустіть