Юлія Саніна прокоментувала роботу з Тимуром Мірошниченком

Відома українська співачка Юлія Саніна має багато друзів та знайомих в шоу-бізнесі. Вона часто співпрацює з іншими артистами та бере участь у спільних проєктах. Нещодавно знаменитість розповіла про роботу з ведучим Тимуром Мірошниченком. Співачка відверто зізналась, що їй дуже комфортно працювати з цією людиною.

За словами Юлії Саніної, вона перебуває в чудових стосунках з Тимуром Мірошниченком. Також співачка назвала його дуже хорошою людиною. Зірка українського шоу-бізнесу надзвичайно щаслива, що їй випала нагода працювати з телеведучим.

“Тимур чудовий. Він професійний ведучий, поруч з ним абсолютно не страшно. І коли я почула, що поряд зі мною буде саме Тімур Мірошниченко, я розслабилася. І взагалі шоу “Україна неймовірних людей” не про завчені тексти чи надумані діалоги. Усе природно, ми з Тімуром багато імпровізуємо, адже тут важлива жива реакція і зіркових гостей, і ведучих у тому числі”, – поділилась Юлія Саніна.

Також співачка додала, що їй дуже подобається бути ведучою на різних масштабних заходах. Зірка українського шоу-бізнесу щиро сподівається, що зовсім скоро стане частиною великого проєкту, адже отримала пропозицію спробувати себе в шоу “Україна неймовірних людей”.

Читайте також: Зоряна Марченко відверто розповіла, чому її 8-річна донечка вирішила змінити ім’я

Не пропустіть