Юлія Саніна показала підрослого сина Данила

Відома українська артистка Юлія Саніна замилувала мережу сімейними світлинами. Зірка влаштувала ніжну фотосесію, показавши підрослого сина Данила. Чуттєвими кадрами фронвумен гурту “The Hardkiss” поділилась на сторінці в Instagram.

Перед камерою співачка позує з коханим чоловіком, сином та маленьким песиком. Зворушлива фотозйомка зіркової сім’ї відбувалась на природі.

Юлія Саніна одягнула ніжну сукню бежевого кольору з оголеними плечима. Вона розпустила своє волосся й доповнила образ легким макіяжем. 6-річний син Артистки постав у костюмі блакитного кольору. На фото він щиро усміхається, тримаючи на руках кучерявого песика.

Сім’я Юлії Саніної зображена серед польових квітів. Рідні демонструють позитивні емоції, позуючи в обіймах одне одного. Юлія Саніна отримала величезне задоволення від фотозйомки на природі.

Вона зворушливо підписала нові світлини, назвавши їх ніжністю. Кадри відомої артистки оцінила шалена кількість кумирів. Вони засипали зіркову сім’ю безліччю приємних слів, назвавши справжнім прикладом для багатьох пар.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Юлия Санина (@the_hardkiss)

Читайте також: Ірина Білик офіційно розлучилась зі своїм чоловіком


Не пропустіть