Артем Пивоваров розповів, який подарунок від друзів отримав на своє 30-річчя

Відомий український виконавець Артем Пивоваров вирішив розповісти, який подарунок отримав від друзів в день свого народження. 28 червня чоловіку виповнилось 30 років.

Ювілей артиста припав на всеукраїнський тур. Однак, після виступу у Львові, зірка українського шоу-бізнесу відразу відправився на святкування дня народження. Всі подробиці він розповів Катерині Осадчій у програмі “Світське життя”.

За словами Артема Пивоварова, для святкування 30-річчя він орендував великий дім в Буковелі. Туди чоловік запросив найближчих друзів, з якими чудово провів час.

Також відомий артист неабияк здивував фанів подарунком від друзів. За словами Пивоварова, вони подарували йому поїздку на тракторі. Чоловік зізнався, що для нього це було дуже незвично. Однак, виконавець оцінив подарунок від друзів.

Артем Пивоваров розповів, що катався на тракторі спочатку один, а потім з друзями. Він весело й незабутньо провів час. А ще співак повідомив, що йому подарували багато презентів, які знадобляться у спорті. Чоловік захоплюється єдиноборством, тому оцінив подарунок від друзів.

Читайте також: Ірина Білик офіційно розлучилась зі своїм чоловіком


Не пропустіть