Юлія Саніна похизувалася родинним фото

Відома українська співачка, яка є солісткою гурту “The Hardkiss”, замилувала шанувальників своїм родинним фото. Нещодавно вона повернулася з відпочинку, проте, продовжує ділитися світлинами, які були зроблені в теплих краях.

Не так давно на особистій сторінці в Instagram Саніна опублікувала дуже миле фото. На ньому зображена сім’я артистки. Юлія одягнена в чорний стильний купальник, а поруч стоїть її чоловік, який тримає на плечах сина Данила. Всі члени родини позують на фоні блакитного океану.

У дописі Юлія Саніна зізналася, що дуже часто може сумувати. Співачка не любить зображати з себе сильну жінку та іноді дозволяє собі поплакати. Вона зі смутком згадує відповідний період свого життя. Проте, довго перебувати у поганому настрої Саніна не може. Її завжди підтримує та веселить син Данило. 5-річний хлопчик розказує мамі смішні та цікаві історії. Співачка уважно слухає свою дитину, розуміючи, що бути мамою – це найбільший скарб на Землі. Також піднімають настрій Юлії позитивні новини або нові проєкти.

Шанувальники підтримали артистку у коментарях, засипавши її компліментами. Також вони поділилися своїм секретом, як не сумувати. Фани оцінили її фото та прокоментували, що в Саніної чудова сім’я.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Юлия Санина (@the_hardkiss)

Читайте також: Юлія Саніна зізналася в коханні своєму чоловіку


Не пропустіть