Юлія Саніна зізналася в коханні своєму чоловіку

Відома солістка гурту «The Hardkiss» Юлія Саніна не перестає зізнаватися своєму коханому чоловіку в почуттях. Перебуваючи на проєкті “Танці з зірками”, співачка не раз говорила, що дуже сумує за своєю сім’єю. Вона обіцяла приділяти більше часу рідним та одразу після фіналу поїхала з ними відпочивати в Єгипет. Там зіркова сім’я чудово провела час та задоволена повернулась додому.

Не так давно Юлія Саніна записала короткий ролик в Tik Tok, в якому прочитала рядки з нової роботи. За словами співачки, один раз на 100 років на Землі з’являється двоє людей з однаковою душею. Всі шанувальники зрозуміли, що ролик артистка посвятила своєму коханому чоловіку Валерію. Потім вона запропонувала зізнатися в коханні своїм “крашам”. В коментарях Саніна написала, що необхідно відзначити свою другу половинку та зробити зізнання в почуттях.

Шанувальниці співачки одразу відреагували на такий допис та почали зізнаватися в коханні своїм чоловікам. За короткий проміжок часу пост Саніної набрав 100 тисяч переглядів. Всі жінки та дівчата вирішили відзначити в коментарях свою другу половинку та розказати про свою любов.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

Допис, поширений Юлия Санина (@the_hardkiss)

Читайте також: Юлія Саніна показала екстремальний відпочинок у пустелі


Не пропустіть