Євгенія Власова вперше розповіла, як після офіційного розриву ексчоловік намагався її повернути

Відома українська співачка Євгенія Власова вирішила поділитись відвертими подробицями особистого життя. Вона вперше розповіла, як колишній чоловік намагався відновити їхні стосунки після офіційного розлучення.

Відвертими подробицями співачка поділилась в новому інтерв’ю. За словами Євгенії Власової, її шлюб розпався ще у 2008 році. Зірка відверто зізналась, що ніколи не була щасливою зі своїм чоловіком.

За словами виконавиці, причиною її заміжжя стала вагітність. Саме через це пара офіційно узаконила свої стосунки. Однак, навіть заміжжя не допомогло подружжю створити щасливу сім’ю. На розлучення жінка наважилась лише у 2008 році.

Артистка завжди мріяла зустріти чоловіка, якого по-справжньому кохатиме. Після розлучення Євгенія Власова остаточно зрозуміла, що зробила правильний вибір. Однак, після розриву стосунків, Дмитро Костюк намагався повернути свою кохану.

Він неодноразово пропонував артистці розпочати все з чистого аркуша. Проте, Євгенія Власова не погодилась. Після цього ексчоловік співачки почав ставитись до неї дуже негативно. Протягом десяти років після розлучення він жодного разу не спілкувався зі своєю донькою й лише три роки тому став платити аліменти.

Читайте також: Slavia сходила на побачення зі своїм колишнім чоловіком


Не пропустіть