Slavia сходила на побачення зі своїм колишнім чоловіком

Відома українська артистка Slavia неабияк приголомшила мережу. Не так давно вона сходила на побачення зі своїм колишнім чоловіком. Подробицями жінка поділилась в Instagram-stories.

Slavia повідомила, що зустрілась з Дзідзьо для того, щоб обговорити важливу справу. Проте, шанувальники не зовсім їй повірили. На думку фоловерів, стосунки колишнього подружжя налагоджуються. А ще фани заявили, що між ними досі є почуття.

Сама ж Slavia ніяк не коментує такі чутки. Вона повідомила, що наразі в них з чоловіком новий етап стосунків. За словами артистки, після багатьох років подружнього життя ексзакохані дякують одне одному за безцінний досвід та спогади.

Виконавиця чудово провела час з колишнім чоловіком. Slavia та Дзідзьо пили каву з шоколадкою, як раптом в середині обгортки жінка побачила надпис “Щоб мати гарні спогади, потрібно більше, ніж хороша пам’ять”.

Артистка повідомила, що повністю погоджується з цими словами. Slavia зізналась, що колишній чоловік завжди буде для неї близькою людиною.

За словами ексдружини Дзідзьо, колишнє подружжя бажає одне одному лише всього найкращого. На думку фоловерів, Slavia дещо від них приховує. А ще шанувальники сподіваються, що колишнє подружжя все-таки буде разом.

Читайте також: Ольга Сумська показала свою 88-річну маму з макіяжем та у червоній хустці


Не пропустіть