Євгенія Власова повертається до співочої кар’єри

Відома українська співачка Євгенія Власова здивувала мережу своєю новиною. Жінка неочікувано повідомила, що повертається до співочої кар’єри. Багато років зірка не з’являлась на сцені. Свою співочу кар’єру Євгенія Власова поставила на паузу. Жінка навіть розповідала, що більше не бачить себе артисткою.

Однак, нещодавно зірка українського шоу-бізнесу заявила про відновлення кар’єри. Також вона похизувалась новою піснею, яку написала дуже спонтанно. За словами Євгенії Власової, повернутись до музики їй надихнули медитації.

“Все не випадково в житті! Я навіть і не збиралась записувати такі пісні, бо вже дуже відійшла від поп пісень в бік медитативної музики. Але якось випадково в Telegram-каналі з загальної розсилки ця пісня відкрилась на моєму телефоні. Я й дотепер не розумію як. І змусила мене заплакати та відчути бажання її записати. Бо в ній я відчула те, що є в моєму серці, та те, хто така жінка в цьому світі насправді”, – відверто розповіла співачка.

Фоловери щиро пораділи за зірку. Вони похвалили Євгенію Власову за створення нової пісні та додали, що повернення на сцену є дуже хорошою ідеєю. Також чимала кількість підписників додала, що з нетерпінням чекає від співачки нових композицій.

Читайте також: Анастасія Приходько поскаржилась на різке погіршення здоров’я

Не пропустіть