Яскраві новинки нейл-арту на осінь 2020 року

Осінь – це історія не тільки про похмуру погоду і дощі. Багато грандіозних відкриттів були зроблені в цей сезон, припустимо, лампочка була винайдена Едісоном в жовтні 1879 року. А що вас зупиняє втілювати свої давні плани? Почніть з малого, зробіть надихаючий манікюр з яскравим покриттям.

І почнемо ми відразу з вогненно-яскравої новинки. У моделі нарощені нігті, якщо ви не хочете робити нарощування, можна вибрати не насичений жовтий лак.

До складних варіантів відноситься і ця модель, але витрачений на створення краси час того вартий.

Якщо додати лінійних наклейок, то може вийти щось унікальне і незвичайне.

Гірчичний і жовтий кольори вливаються в будь-який сезон пори року, тому їх можна використовувати в уподобаній вами ідеї.

Ця ідея манікюру добре поєднується з бордовими, жовтими, синіми, хакі, коричневими кольорами.

Загадковий оксамитово-синій колір дуже гарно виглядає з золотими відтінками. У цій ідеї використовується фольга і матовий топ.

А ось ще ідея, якщо хочеться створити осінній настрій без зайвих “наворотів” Достатньо додати блискіток на бордове покриття і підібрати наклейку.

Нейл-арт, який знаходиться вище, можна доповнити магнітним гель-лаком. Варіант буде виглядати дуже красиво, але у нього вже буде своя принадність, завдяки стразам, які імітують крапельки води.

У міру строгим і в міру граціозним буде нейл-арт з використанням техніки градієнта. Підбирайте тони і кольори за настроєм. Нюдове покриття підійде на кожен день.

У вогненно-яскравих кольорах є одна принада – вони можуть використовуватися без зайвих деталей, але виглядати будуть як і раніше красиво. Для робочих буднів можна вибрати цю нескладну ідею.

Мармуровий лак з невеликимм малюнками і коричневим покриттям. Тут йде імітація блискавки.

Трендом цього року, як і раніше залишаються виділені лунки нігтя. В осінньому контексті їх можна виділити яскравими кольорами на темному покритті.

Раз вже ми перейшли до темних ідей манікюру, то трохи стемпінгу і градієнтних переходів тут не завадить.

У похмуру погоду втирка завжди буде тішити око, навіть, якщо сонечко давно не виходило “на роботу”.

Чудова павутинка, загострений френч і малюнок від руки. Цей набір виглядає незвично і доповнює будь-який образ на будь-який життєвий захід.

Читайте також: Трендовий манікюр на осінь і зиму: 10 ідей, як обіграти нову класику


Не пропустіть