Які джинси вибрати на літо 2020: наймодніші моделі

Джинси це справжній «маст-хев» жіночого гардеробу. Вони завжди будуть доречними і актуальними, незалежно від сезону. Вони універсальні і зручні, поєднувати їх можна з чим завгодно. Але кожен сезон модні будинки представляють нові тенденції, які стають актуальними. Останнім часом найбільш актуальні моделі, які були в моді в минулі десятиліття.

Отже, які джинси вибрати на літо 2020: наймодніші моделі.

Джинси-бойфренди

джинси-бойфренди

Це джинси, які дуже схожі на чоловічі, дуже популярні останнім часом. Зручна форма відмінно підійде для повсякденних прогулянок. Поєднуйте їх з укороченим верхом і блейзером. Аксесуари допоможуть завершити образ.

Вільні довгі джинси

вільні довгі джинси

Вільні довгі джинси – один з найбільш неоднозначних трендів майбутнього сезону. Однак і у них є перевага: такі джинси візуалььно зроблять ноги довшими, а фігуру стрункішою, приховуючи при цьому недоліки.

Вони ідеально підійдуть для жінок з фігурою типу «яблуко», але краще вибрати приталений верх, щоб створити потрібний баланс.

“Мамині” джинси

мамині джинси

«Мамині» джинси – це джинси з високою посадкою широкого крою. Вони були дуже популярні в 90-і роки. Це відмінний вибір для жінок невисокого зросту.

Ви можете надихатися попередніми десятиліттями, коли такі джинси стилізували з футболками, сорочками з короткими рукавами і кросівками.

Джинси кльош

джинси кльош

Джинси-кльош вважаються одним з типових предметів моди 70-х років і знову повертаються в моду. Це ідеальний вибір для любителів стилю бохо. Джинси-кльош підійдуть для жінок з будь-якою фігурою.

Джинсові шорти-бермуди

Шорти-бермуди – одна з найяскравіших модних тенденцій весни – літа 2020 року і користуються популярністю у багатьох знаменитостей.

Джинсовий комбінезон

джинсовий комбінезон

Комбінезон – один з найпростіших і універсальних варіантів для будь-якого випадку. Коли ви не знаєте, що одягнути –  це кращий вибір, ви ніколи з ним не помилитеся.

Цього літа спробуйте майку або укорочений топ замість звичних футболок і сорочок. Вам просто потрібно переконатися, що комбінезон сидить по фігурі, інакше все враження зіпсується.


Не пропустіть