Як зняти гель-лак в домашніх умовах: розпівадає експерт

З того моменту, як всі салони краси закрили свої двері, одне з найбільш наболілих питань, яким спантеличена велика частина прекрасної половини людства, – як зняти гель-лак у домашніх умовах. За порадою ми звернулися до фахівця.

Все не так вже й складно, головне – зберігати терпіння і діяти максимально акуратно

1. Для початку обережно спилюємо саме верхнє – захисне – покриття звичайною пилкою для нігтів.

2. Розрізаємо ватний диск на чотири частини і просочуємо кожен трикутничок рідиною для зняття лаку з ацетоном. Наявність останнього дуже важливе! До речі, в деяких магазинах з’явилася і спеціальна рідина для зняття шелаку.

3. Кладемо шматочки ватного диска на нігті і обмотуємо кожен звичайною фольгою, яку ми використовуємо для приготування їжі.

4. Після 10-15 хвилин акуратно знімаємо гель-лак за допомогою палички з апельсинового дерева.

У тому випадку, якщо під покриттям була ще й спеціальна лікувальна база, процедуру, можливо, доведеться повторити ще раз. Після того як ви закінчили всі маніпуляції, акуратно відсуньте кутикулу тією ж апельсиновою паличкою і змастіть олією.

І ще кілька порад по догляду за руками і ногами в домашніх умовах:

Відмовтеся від спокуси обрізати кутикулу самостійно: швидше за все, зробити це рівно у вас не вийде. А значить – привіт, задирки! Набагато акуратніше ваші руки будуть виглядати, якщо ви просто трохи відсунете кутикулу апельсиновою паличкою.

Стригти нігті на ногах потрібно з ще більшою обережністю. Не намагайтеся надати їм якусь форму. Просто відріжте їх по максимально прямій лінії, а потім, зовсім трохи, заокругліть їхні куточки за допомогою пилочки.


Не пропустіть