Як зменшити жирність волосся: 4 поради

Тільки помила голову, а вона знову несвіжа? Знайома історія. Наші поради допоможуть зберігати укладку чистою якнайдовше.

1. Використовуй безсульфатний шампунь. Так, як правило, він слабо піниться, але в цьому і сенс. Власницям жирного волосся періодично потрібно вводити у свою б’юті-рутину такий догляд, щоб у шкіри голови змінилися налаштування і вона стала виділяти менше жиру. Таких засобів на ринку не так багато – на упаковці в більшості випадків написано, що засіб не містить сульфатів або «безсульфатний шампунь».

2. Обполіскуй волосся оцтом. Після того, як використаєш бальзам або маску, обполосни волосся спеціальним оцтом. Це допоможе відновити природний pH шкіри голови. Крім того, оцет не тільки зменшить жирність волосся, а ще додасть йому блиску і м’якості.

3. Використовуй сухий шампунь. Якщо ти миєш голову кожен день, спробуй пропустити щоденне миття. Це може здатися нелогічним, але чим менше ти миєш голову, тим краще. Шкірне сало необхідне для того, щоб шкіра не пересихала, волосяні фолікули не стоншувалися і волосся не випадало. Якщо ти миєш голову занадто часто, ти позбавляєш її природного захисту – і вона виробляє більше жиру. Щоб якось перечекати цей період використовуй сухий шампунь (але не дуже захоплюйся, не частіше 1-2 рази на тиждень).

4. Уникай гладких укладок. Так-так, відклади в сторону свій вирівнювач (або використовуй його для накручування локонів). На прямому волоссі шкірне сало набагато швидше поширюється по всій довжині. Може, ти помічала, що, коли робиш локони, пасма довше зберігаються чистими, тому кучеряве від природи волосся довше не брудниться.

Джерело cosmo

Не пропустіть