Як захиститися від ГРВІ? Рекомендації терапевтів

У періоди, коли погода змінюється, ми особливо сприятливі до вірусів. Зараз у багатьох областях перевищений епідпоріг щодо грипу та ГРВІ. Як захиститися від вірусів?

Важлива міра – щеплення від грипу. Його потрібно робити на початку сезону застуд. Багато людей скептично ставиться до щеплень, але лікарі впевнені, що саме вони допомагають знизити ризик хвороби і зробити її перебіг легшим.

Вдома і в офісі бажано мати зволожувач повітря – через сухість страждають слизові носа і носоглотки, що позначається на їхній здатності протистояти мікробам. Особливо важливо зволожувати повітря, якщо ви користуєтеся обігрівачами. В крайньому разі, можна регулярно провітрювати приміщення.

Якщо хворіє хтось із вашої родини або колег, рекомендується носити медичну маску і дотримуватися всіх заходів гігієни. Маску потрібно періодично змінювати.

У період епідемії грипу та ГРВІ важливо приділяти більше уваги спорту, збалансовано харчуватися, висиплятися і намагатися уникати стресів – всі ці фактори впливають на захисні сили організму.

Є багато відомих методів, які допоможуть знизити ризик грипу та ГРВІ. Намисто з часнику це, мабуть, перебір, але намазати ніс оксоліновою маззю перед походом у торговий центр буде не зайвим. Важливо ретельно дотримуватися заходів гігієни, носити з собою антибактеріальний гель для рук.

Джерело 7mednews

Не пропустіть