Як захистити губи в холодну пору року?

Настала золота осінь, а попереду на нас чекає сувора зима. Вітер, перепади температур, сухе від опалення повітря – все це є щоденним випробуванням не тільки для шкіри обличчя, а й для губ. Дотримуючись нескладних правил догляду, ви зможете пережити холод, зберігши їх красу.

Наносіть зволожувальний бальзам для губ за пів години до макіяжу або виходу на вулицю – так він встигне впитатися, і його дія буде найбільш ефективною. Бальзами, що містять ефірний віск троянди та олію ши, ефективно усувають сухість і дрібні тріщини.

У період холодів віддавайте перевагу помаді з формулою, насиченою поживними компонентами догляду. Вона буде день за днем зберігати і примножувати красу ваших губ, завдяки тому, що до її складу входять рослинні компоненти (наприклад, органічний екстракт солерос). Незалежно від інтенсивності покриття, губи будуть надійно захищені впродовж усього дня.

Якщо все ж сталося так, що ваші губи обвітрилися і їм терміново потрібна інтенсивна відновлювальна терапія, скористайтеся олією, призначеною спеціально для цієї ділянки. Можна вдень нанести засіб, як доповнення до вашого макіяжу або залишити на всю ніч – це дозволить шкірі губ відновитися.

Регулярно використовуйте скраб для губ. Такий засіб делікатно видаляє омертвілі клітини з поверхні шкіри і надає їй сяйво. В його склад входять олії (наприклад, манго), які заспокоюють і розгладжують шкіру, даруючи їй відчуття комфорту.

На шкіру губ також можна нанести маску для ділянок навколо очей або для обличчя. Такі засоби мають насичену текстуру, яка відновлює навіть найсухішу шкіру, роблячи її помітно більш гладкою і ніжною.

Джерело kiz

Не пропустіть