Як виглядати молодше: 6 помилок в макіяжі, які тебе старять

До тих пір поки вчені не відкрили фонтан молодості, доводиться вдаватися до хитрощів. Наприклад, робити макіяж, який виставляє тебе в найвигіднішому світлі. Але деякі б’юті-прийоми працюють абсолютно навпаки! Ось які помилки легко зробити, але можна виправити.

1. Занадто темна підводка

В даному випадку чорний колір може з універсального стати невідповідним. Він лише підкреслює темні кола під очима. Заміни його на коричневий або підбери такий відтінок, щоб колір очей здавався яскравішим.

2. Ненафарбовані брови

Мода на яскраві або непомітні брови постійно змінюється, але це не означає, що потрібно робити вигляд, ніби їх взагалі немає. Брови по суті “тримають” обличчя. Розчеши їх спеціальною щіточкою і нанеси легкий відтінок.

3. Акцент на ватерлінії очей

Багатьом здається, що це робить очі візуально більшими. Зовсім ні, пофарбована окантовка очей зазвичай зменшує їх і додає тобі пару років.

4. Неправильний консилер

Мова знову про колір. Якщо ти часто прокидаєшся з темними колами під очима, візьми консилер з рожевим відтінком для світлої шкіри, з оранжево-жовтим – для темної.

Читайте також: Макіяж осінь-зима 2020-2021: модні тенденції і ідеї

5. Відмова від праймера

Макіяж повинен триматися довго! До того ж праймер приховує недосконалості.

6. Пудрові тіні

У них самих немає нічого поганого, але вони не зволожують шкіру на відміну від кремоподібних. Крім того, вони часто підкреслюють недосконалості.


Не пропустіть