Як відновити здоров’я після харчового отруєння

Якщо ви вживаєте заходів, щоб захистити себе, але все ж таки в кінцевому підсумку отримуєте харчове отруєння, знайте, що є кілька способів, які дозволять вам підтримати свій організм під час лікування. І, навіть, якщо у вас було харчове отруєння в минулому, ви можете спробувати знищити старі бактерії, які все ще можуть перебувати в організмі.

1. Підтримувати водний баланс в організмі протягом усієї хвороби, адже це має дуже важливе значення.

Спробуйте змішати кокосову воду (свіжу або пастеризовану) із звичайною високоякісною водою і часто пити цей напій.

Якщо ви хочете швидко запобігти зневодненню, це може бути секретним засобом, який вам потрібен. Між нападами блювоти і діареї, вживання цього напою може мати велике значення. Коли ці напади припиняться, а біль в кишечнику все одно залишиться, продовжуйте приймати цю корисну рідину.

2. Лимонна вода і імбирна вода – це ще два напої, які слід враховувати при складанні протоколу лікування. Їх регулярне вживання може бути дуже корисним для вашого одужання.

Якщо у вас важкий випадок харчового отруєння, ви повинні обов’язково звернутися до лікаря.

Якщо в минулому у вас було харчове отруєння, ви можете спробувати знищити старі бактерії, які все ще можуть перебувати в організмі. Спробуйте застосувати те, що ви дізналися з цієї статті, і включіть в раціон продукти, які діють, як зброя проти бактерій.

Стаття підготовлена ​​з урахуванням рекомендацій Ентоні Вільяма.

Самолікування може бути небезпечним для вашого здоров’я. Перед застосуванням даних засобів рекомендуємо вам проконсультуватися з лікарем.

 

Джерело Econet

Не пропустіть