Як в домашніх умовах прибрати розтяжки на животі, грудях і стегнах

Привести шкіру в порядок допоможуть домашні способи, які доступні кожному.

Абдоменопластика, мезотерапія, фотопігментація, і ультразвукова терапія – ці слова, напевно, відомі жінкам, які вирішили дати бій розтяжкам. Ці косметологічні процедури проводять фахівці в клініках і салонах краси. Кожен з цих способів, по-своєму, ефективний і застосовується в залежності від індивідуальних особливостей і віку проблемних ділянок.

Але є варіанти вирішити цю проблему, не виходячи з дому. Зверніть увагу, чим швидше ви почнете працювати з розтяжками, тим кращий буде ефект.

У першу чергу, корисний регулярний догляд за шкірою. Необхідно забезпечувати її вітамінами A, C і E, які можна купити в найближчій аптеці. А колаген поліпшить еластичність вашої шкіри. Не полінуйтеся також робити собі щоденний масаж з маслами розмарину, бергамоту, шипшини і мигдалю. Ці методи допоможуть не допустити появи розтяжок.

Якщо ж вони у вас недавно утворилися, візьміть склянку цукру, змішайте його із склянкою кухонної солі і влийте в суміш півсклянки олії. Цим скрабом помасажуйте проблемні ділянки перед прийняттям ванни або душу. Після водних процедур скористайтеся живильним кремом. При регулярному щоденному догляді протягом місяця проблеми зникнуть.

Ще один спосіб боротьби з розтяжками перекочував до нас з косметичних салонів – обгортання спіруліною. Вона відмінно справляється із свіжими дефектами на шкірі. Водорості можна купити в аптеці, нанести кашкоподібну масу на тіло і полежати годинку під термоковдрою. Після десяти процедур розтяжки зникнуть.

Ці способи можна використовувати не тільки після вагітності. Розтяжки можуть виникати і у людей, які перестаралися з дієтами, і у спортсменів, і, навіть, у підлітків в періоди інтенсивного росту. Зберігайте красу, доглядайте за своєю шкірою.

Джерело 7mednews.ru
Не пропустіть