Як поліпшити стан шкіри обличчя за хвилину

Кількість описаних у Мережі способів омолодження шкіри обличчя досить складно порахувати: сюди входять і знамениті «бабусині рецепти», і лікарські засоби, і використання  речовин не за призначенням.

Косметологи всього світу описують переваги і недоліки того чи іншого засобу. Можливо, є менш витратний і кращий метод омолодження шкіри? Ми наведимо один з найлегших способів поліпшити стан шкіри обличчя, для якого вам не доведеться витратити ні копійки.

Косметолог Наямка Робертс-Сміт у своєму мікроблозі запропонувала підписникам після нанесення засобу для очищення, вмиватися не менше хвилини, щоб він краще впитався у шкіру. Варто відзначити, що не слід натирати обличчя до почервоніння, а скоріше робити погладжування кінчиками пальців по шкірі.

Запропонований метод косметолог пояснює тим, що залишки макіяжу, бруд і жир досить складно прибрати зі шкіри. Тому, якщо приділити проблемним ділянкам: навколо носа, під підборіддям і уздовж лінії волосся більше уваги, то можна домогтися належного очищення.

Підписники, які випробували на собі цей спосіб омолодження шкіри, відзначили, що вже через декілька тижнів їхнє обличчя стало виглядати краще, а кількість різних висипань зменшилася.

Джерело woman.rambler

Не пропустіть