Як назавжди позбутися від чорних цяток

Чорні цятки (називаються комедонами) завдають багато неприємностей своїм власникам. Вони псують естетичний вигляд обличчя і створюють враження деякої недоглянутості вашої шкіри. Хочете дізнатися ефективний і елементарний спосіб видалення чорних цяток на обличчі? Насправді, позбутися комедонів можна без зайвих зусиль. Пропонуємо ефективний і не складний спосіб.

Перевагою цього способу є те, що він підходить для будь-якого типу шкіри. ⠀⠀⠀

Навіть власниці жирної шкіри залишаться задоволені.

Техніка виконання процедури з видалення чорних цяток на обличчі

Спочатку необхідно зробити маску з глини, змити її, ретельно, але ніжно витерти обличчя махровим рушником. Тепер потрібно взяти олію і рясно нанести на проблемні області обличчя.

Потрібно використовувати достатню кількість олії, щоб вона не повністю увібралася, якщо вбирається, то потрібно ще додати.

Почати енергійно масажувати шкіру. Робити це хвилин 10-15. Зручно проводити процедуру, лежачи в гарячій ванні або в лазні.

Так ваші пори розкриються найкраще. ⠀⠀⠀

Взяти засіб для вмивання, яким ви користуєтеся в повсякденному житті і ретельно змити олію з обличчям. З олією змиються і чорні цяткки.

Не завжди виходить видалити чорні точки повністю з першого разу. Але результат буде помітний навіть після однієї процедури.

Повторити можна через 2-3 дні, а потім чистити обличчя не частіше 1 разу на сім днів.

Увага: ⠀⠀ ⠀

Для жирної шкіри можна використовувати: олію жожоба, шипшини, виноградних кісточок, сафлорову.

Для сухої шкіри можна використовувати оливкову, авокадо, волоського горіха.

Якщо у вас є вдома гідрофільна олія – це просто чудово. Можна використовувати її. Але час очищення потрібно зменшити до 5-7 хвилин.

Чому цей метод працює?

Тому, що чорні цятки – це зовсім не бруд, а шкірне сало. Воно вступає в реакцію окислення на повітрі і темніє. А сенс роботи олії наступний: подібне розчиняється в подібному.

Якщо дану процедуру проводити систематично, то про чорні цятки можна буде забути назавжди – вони не будуть у вас з’являтися.

 

 

Джерело Econet
Не пропустіть